fbpx

Що варто зробити у свято Стрітення Господнього, 15 лютого, кожному з нас, щоб у домі весь рік був достаток і благополуччя

Стрітення стало не просто святом, а символом того, що зустріч з Богом визначена кожній людини. І від того, як буде життя прожите, буде і залежати вона. Розуміння суті свята допомагає налаштуватися на милосердя, покаяння і прийняття Бога.

Що обов’язково треба зробити жінкам на Стрітення Господнє

У цей день жінкам треба забути про робочу метушню, залишивши на потім прибирання, прання. З давніх часів вважалося, що в свята слід відпочивати, молитися, але не важко працювати. Джерело

На Стрітення треба неодмінно піти в храм на службу. Крім того, що в цей день можна помолитися за рідних і близьких, також з храму приносять додому освячені особливим чином свічки і воду. Стрітенська вода вважається такою ж сильною і цілющою, як і водохресна. Нею можна поїти хворих дітей, окропляти нові речі.

А Стрітенські або громничні свічки, які наші предки запалювали під час грози, щоб уберегти будинок від біди, сьогодні допоможуть очистити будинок, якщо запалити їх і з молитвою обійти всі приміщення.

Також в це свято треба неодмінно спекти млинці. Круглі і апетитні – вони символізували сонце і весну. А так як Стрітення в цьому році ще й припаде на Масний тиждень, то млинці в будинку мають бути неодмінно!

Читайте також: Стрітенська свічка – найсильніший обepіг, який повинен бути в кожному будинку. Ось коли потрібно її запалювати

На Стрітення можна спекти жайворонків, але не простих, а з секретом. Всередину кожної булочки треба заховати монетку, шматочок кураги, родзинку і т.д. Сюрприз є прогнозом на весь рік. Той, кому, наприклад, потрапить монетка, буде до кінця року з грошима, а курага – до міцного здоров’я!

Фото з вільних джерел

You cannot copy content of this page