Щоб дружина відчула себе принцесою, чоловік збудував для неї справжню карету. Але на те, що виявилось в середині, приходять подивитися усі сусіди (фото)

Якщо жінка завжди мріяла стати принцесою, чому її чоловік не може втілити цю мрію в життя? Досить любити її, мати трохи часу і дотримуватися її улюблених казок з дитинства!

Один чоловік змусив свою кохану дружину відчути себе казковою принцесою. Він сховав туaлет на задньому дворі їх дачі за стінами карети. Тепер ми розуміємо, чому багато людей жартома називають унiтаз троном. Джерело

Початкова стадія створення карети не здається дуже примітною. Багато хто навіть не припустили б, що це насправді є майбутньою каретою, гідною справжньої принцеси.

Уейн вирив у дворі величезну яму, і незабаром його сусіди почали заздрити йому.

Поступово конструкція стала покриватися дерев’яними стінами і дверима, щоб приховати прекрасну принцесу від цікавих поглядів простих людей.

Після фарбування карети і додавання різних елементів декору вона поступово почала наближатися до ідеалу. Цей казковий будиночок всього 2,7 м², але ви тільки погляньте всередину!

Важкі штори нагадують про вбрання людей, які прийшли на королівський бал.

На дачі ніколи не буває зайвим місце, де можна зберігати різні речі. Чоловік купив старий унiтаз, попрацював і … кінцевий результат позбавить вас дару мови. Кутове планування унiтазу дозволяє більш ефективно використовувати простір.

Читайте також: Катька відпочивала на півдні за сезон раз напевно десять. Засмагала до чорноти і вже відчувала нудоту від моря і “олл-інклюзіва”. Інша б раділа і мріяла все життя про таку халяви, а ця ще і морду верне

У ньому достатньо місця навіть для елегантної раковини. А золоті колеса завершують зовнішній вигляд карети. Потрапивши за її стіни, ви можете не тільки почати думати про буття і сенс життя, але і фантазувати…

І нехай реальність і великі вікна не лякають вас: планування ванної кімнати в поєднанні з фіранками, а також висота туaлету гарантують повну конфіденційність. А прозорий дах стає додатковим джерелом світла. Чи не так, цікава ідея прийшла в голову чоловікові?