Щоб нова сусідка не повела чоловіка, Марина познайомила її зі своїм коханцем

Є у мене колега Марина. Вони з чоловіком теж купили квартиру в іпотеку в нашому житловому комплексі, але тільки в сусідньому будинку. У нас дуже довірчі відносини, і нерідко вона ділиться зі мною тим, що не розповідає навіть кращим подругам. В етичних цілях деякі імена змінені.

Одного разу на роботі, за чашкою кави, ми розговорилися про проблеми насущні, і я розповів їй, як ми з чоловіком чекали свою нову квартиру. Вона, в свою чергу, розповіла мені історію їх з чоловіком знайомства з сусідкою Ольгою.

В той день вони їхали до нового житла в піднесеному настрої. Марина думала про те, що починає нове щасливе сімейне життя, залишивши позаду все непотрібне, включаючи свого коханця Олега. З почуттям легкої ейфорії Марина вийшла з припаркованої біля під’їзду машини. Взявши портплед зі своїми костюмами, бадьоро рушила за чоловіком, але наразилася йому в спину. Він зупинився і відчинив двері під’їзду перед красивою дівчиною. Та зробила крок вперед, посміхнулася Андрію і, не глянувши на його супутницю, пройшла повз.

Чудовий настрій Марини миттю вивітрився – ефектні сусідки не вписувалися в картину нового життя. Залишалася надія, що красуня була тут в гостях. Подружжя піднялося в свою квартиру, розклали речі і вирішили піти в кафе, відсвяткувати новосілля. Коли виходили з квартири, знову зіткнулися з тією ж дівчиною. Вона відкривала ключем сусідні двері. Серце Марини гулко застукало.

– Здрастуйте, – несподівано сказав чоловік, який не вирізнявся до цього особливою ​​балакучістю з малознайомими людьми. – Ми ваші нові сусіди. Мене звати Андрій, а це Марина.

– Добрий день. Рада знайомству, – відповіла дівчина і усміхнулася. – Ольга.

Марина відчула себе непотрібною декорацією в сцені знайомства героїв мелодрами. Смикнувши чоловіка за рукав, пройшла вперед. Той, знехотя, рушив за нею. Усередині все клекотіло, дівчина подумки проклинала нову сусідку.

Дні потягнулися своєю чергою. Іноді Марина чула за дверима, як чоловік розмовляв з сусідкою. Це її засмучувало. Одного разу зателефонував колишній коханець Олег і спитав, чому вона від нього ховається. Марина згадала, що, оголошуючи про розрив, не розповіла про свій переїзд. Коханець наполіг на останній зустрічі. Марина погодилася. У кафе вона сиділа обличчям до дверей. Піднявши очі, побачила що входить до закладу нова сусідка Ольга. Ольга їх теж помітила.

– Привіт, – привіталася вона. Очі її недобре блиснули, готуючись до праведного викриття невірної сусідки.

– Здрастуй, ми з колегою обговорюємо поточний проект, – ні краплі не почервонівши, сказала Марина. – До речі, знайомся, це Олег. Той піднявся зі стільця, привітався і запросив Ольгу присісти за їхній стіл. Вона підозріло подивилася на нього, але погодилася. Так відбулося знайомство Ольги та Олега. Через півроку вони з’їхалися на його території і одружилися. І в родині Марини та Андрія відновилася рівновага.

До речі, Марина і Олег так і не зізналися в тому, що були не колегами. Як то кажуть, правда добре, а щастя – краще.