fbpx
Поради

Щоб подружні зради вас не зачіпили, ніколи не тримайте у спальній кімнаті циx речей

Як запевняють експерти, в першу чергу в спальній слід звернути увагу на ті предмети, які мимоволі можуть штовхати подружжя на зраду. Тому проведіть ревізію своїх речей і позбавтеся від тих, що несуть в собі негативну енергетику.

Окремі матраци і яскраві кольори

Хто б міг подумати, однак на ліжку не повинно бути двох матраців, необхідно придбати один великий (або наматрацник), який підійде для вашого сімейного ложа. Інакше окремі матраци будуть розводити вас з чоловіком не тільки під час сну, але і в житті, з часом лише збільшуючи розрив між вами. Джерело

Що стосується кольорів, то в цьому приміщенні допускається використання теплих відтінків і деяких червоних елементів. Але не перестарайтеся з вогняним кольором, інакше це призведе до агpесії, свapок і постійних з’ясувань відносин.

Стара постільна білизна і непривабливе покривало

Як тільки ви починаєте нові відносини, вам потрібно першим же ділом змінити постільну білизну, покривала та інший текстиль, який знаходиться в спальні. Але якщо ви вже довгий час разом, то розслаблятися не варто. Необхідно регулярно оновлювати постільні приналежності, перевішувати штори і міняти подушки — все для того, щоб недомовки і образи не зрyйнували ваше сімейне щастя.

Сміття і розкидані речі

Зізнайтеся, як часто ви заглядаєте під ліжко під час прибирання? Адже, згідно з ученням фен-шуй, під подружнім ложем не повинно бути сміття, розкиданих шкарпеток та інших забутих речей. І справа зовсім не в тому, що ви можете проявити себе нікчемною господинею, а в тому, що подібні предмети несуть в собі негативну енергетику і притягують до вас невдачі.

Картини або плакати з огoлeними тiлaми

Зображення огoлeних нaтур над узголів’ям також не сприяють поліпшенню відносин між подружжям та збереженню пpистpасті. Якщо вже вам так хочеться прикрасити чим-небудь стіну над ліжком, то краще повісьте туди картину з ірисами, які є символом вірності, ромашками (символ сім’ї і любові) або тих же качок-мандаринок, які також є символом вічного кохання.

Сухі квіти або рослини, які в’ються

Кімнатним рослинам не місце в спальні (те ж саме стосується штучних квітів або сухоцвітів). Так, наприклад, ті ж кактуси можуть призвести до охолодження почуттів, в’юнкі рослини — до невдач і неправильних рішень, а сухі квіти — до порожнього подружнього ложа. І краще не спокушати долю, а перенести ваш зимовий сад у спеціально відведене для цього місце.

Дзеркала та поверхні, що відбиваються

Згідно фен-шуй, спати навпроти дзеркала не можна — це приносить нещастя в ваш дім і негативно діє на здоров’я. Тому якщо ви роздумуєте про те, щоб зробити в спальні дзеркальну стелю або поставити на всю стіну шафу-купе з дзеркальними дверцями, то краще відмовтеся від цієї ідеї.

Зображення або статуетки жінок

Взагалі картини самотніх жінок (включаючи ваші фотографії або портрети, де ви зображені на самоті) теж слід переставити в інше приміщення. Подібні зображення (включаючи ваші знімки з друзями, родичами або колегами), порушують романтичну енергетику і не найкращим чином впливають на ваші стосунки з чоловіком.

Непарні фігурки

Фахівці з фен-шуй запевняють, що якщо ви хочете зберегти любов, то варто прибрати з цієї кімнати фігурки і зображення хижих тварин і драконів і замінити їх фігурками журавлів, які символізують здоров’я, лебедів (є символом вірності), качок-мандаринок (символ вічного кохання) або будь-якими парними штучками (дві вазочки, дві лампи, два підсвічники і так далі).

Читайте також: Сьогодні не уникнути образ, конфліктів та непередбачуваних ситуацій: гороскоп на 5 жовтня

Телевізор, ноутбук та смартфони

Якщо вірити народним прикметам, то телевізор у спальні призводить до частих сварок і, як наслідок, швидкого розлучення. Ноутбуків, смартфонів та інших гаджетів не повинно бути у вашій спальній кімнаті. Краще перенесіть їх в кабінет або вітальню. І якість сну, до речі, теж відразу покращиться.

Акваріум і штучне водоймище

Згідно зі стародавнім китайським вченням фен-шуй, енергія води сама по собі досить динамічна, не стоїть на одному місці і… не приносить вірності. Адже не дарма кажуть «все тече, все змінюється», тому якщо ви не хочете найближчим часом поміняти партнера, то відмовтеся від декоративних фонтанів і акваріумів в спальній кімнаті.

You cannot copy content of this page