fbpx

Щоб теща любила зятя: 10 порад від наших предків

Теща і зять. Цих двох пов’язують непрості відносини. Адже люблять вони одну жінку, але по-різному проявляють свої почуття і турботу. Що і породжує масу нісенітниць, жартів і навіть проблем. І тому і їх взаємини – це питання не сьогоднішнього дня. Про те, як передбачити майбутнє по тещі та інші моменти сімейного життя в якості зятя, знали ще наші предки.

Якщо теща на весіллі заплаче, бути молодій сім’ї щасливою.

Щоб дізнатися, які будуть взаємини зятя і тещі, уважно прислухайтеся, як мама нареченої називає майбутнього сина. Якщо імена ласкаві, то і відносини будуть доброзичливими. Якщо строго по імені, то не буде миру між тещею і зятем.

Якщо теща на весіллі співатиме або просто муркотіти під ніс пісню, то вона буде прощати багато «гріхи» зятя.

Під час знайомства з майбутнім зятем теж можна дізнатися, як складеться життя між родичами. Якщо мама нареченої подивиться на нареченого через ліве плече, то буде мир і добро, а якщо через праве – то випаде безліч випробувань.

Хочете, щоб молода сім’я жила забезпечено? Тоді під час сватання неодмінно киньте під ноги тещі жменю монет. При цьому треба одну монетку заховати і ніколи не витрачати.

Якщо теща попалася зла і нічим її НЕ задобрити, треба піти до церкви, поставити свічку за її здоров’я і сказати: «Господи, згадай злість моєї тещі (її повне ім’я). Як свічка згорає, так злість у неї до мене пропадає. Амінь! Амінь! Амінь!»

Теща в жодному разі не повинна прасувати сорочки зятю, інакше між ними зіпсуються стосунки.

Якщо на другий день після весілля нагодувати зятя млинцями, то він буде дарувати мамі дружини подарунки.

Щоб теща не була жадібною і любила зятя, треба випити з нею в день знайомства вина. При цьому келих чоловік повинен тримати в правій руці, а теща – в лівій.

І, нарешті, для того, щоб шлюб не був бездітним, теща під весільний коровай повинна заховати монетки, примовляючи: «Молодим – повага, роду – продовження. Наскільки монет під короваєм, настільки діточок в наш дім».

Читайте також: 11 прикмет про сімейне життя: що не можна робити чоловікові та дружині

Джерело.

You cannot copy content of this page