Щоб визначити енергетику ВАШОГО імені, достатньо порахувати кількість букв в повній назві

Нумерологія імені: яку енергію несе ваше ім’я? Джерело:

За допомогою нумерології імені можна визначити яку енергетику несе ваше ім’я. Цілком можливо, що після того, як ви дізнаєтеся енергію свого імені, багато подій у вашому житті стануть для вас більш зрозумілими.

Як дізнатися енергію свого імені за допомогою нумерології?

Для того, щоб визначити енергетику імені, вам достатньо порахувати кількість букв в своїй повній назві. Нумерологи вважають, що саме від цього залежить доля і характер людини.

Читайте також:Календар церковних, професійних та міжнародних свят на ВЕРЕСЕНЬ 2019 року

Імена з двох букв (наприклад, Ія). В нумерології імені вони вважаються мало захищеними. Люди, які носять такі імена, дуже вразливі в житті. На їхні плечі лягає багато випробувань, тому їм краще зміцнити свою енергетику.

Імена з трьох букв (Лія, Яна, Ада, Лев). Ці імена наділяють людини суперечливою натурою. Людям з такими іменами, як правило, складно знайти покликання в житті. Вони дуже легковажні й непостійні. Спочатку їх захоплює щось одне, а потім вони можуть переключитися на інше.

Імена з чотирьох букв (Анна, Віра, Ніна, Юрій, Олег, Іван). Ці імена наділяють своїх власників відкритістю і розкутістю. Люди з цими іменами не вміють зберігати секрети і часто поводяться зухвало. Незважаючи на це, вони цінують стабільність в особистому житті і в кар’єрі.

Імена з п’яти букв (Уляна, Ірина, Марія, Олеся, Денис, Артем). Згідно нумерології імен, це люди-лідери. Вони організовані, вміють знаходити спільну мову з оточуючими і завжди прагнуть у всьому бути першими. Незважаючи не це, вони часто роблять нелогічні і спонтанні вчинки.

Імена з шести букв (Поліна, Лариса, Марина, Микита, Руслан, Віктор). Люди з такими іменами гармонійні. Вони задовольняються тим, що у них є, але в той же час прагнуть до більшого. Важливе значення у своєму житті вони надають любові.

Імена з семи букв (Євгенія, Наталія, Віталій, Ярослав). Люди з цими іменами дуже обдаровані. Однак свої таланти вони рідко здатні реалізувати в життя, так як не володіють сильним характером. Носії цієї групи імен, як правило, завжди в усьому сумніваються, хоча зовні вони здаються дуже зібраними та впевненими в собі.

Імена з восьми букв (Катерина, Світлана, Вероніка, Анжеліка, В’ячеслав ). Люди з цими іменами прагнуть до незалежності і свободи. Це реформатори і революціонери. Однак їх шлях нерідко буває тернистий через непростий характер. Носії імен цієї групи не можуть знайти спільну мову з тими, хто їм не припав до душі.

Імена з дев’яти букв ( Маргарита,Мирослава, Олександр, Святослав, Володимир). У носіїв імен цієї групи дуже розвинена інтуїція. Однак не всі використовують її у своєму житті. Ці люди бувають загадкові і непередбачувані. Часто вони мріють про краще життя, але не прикладають до досягнення своїх цілей особливих зусиль.

Імена з десяти букв (Олександра,Владислава ). У людей з іменами, що складаються з 10 букв дуже дивне життя. У першій половині життя з ними часто відбуваються незрозумілі речі. Зазвичай, в молодому віці вони втрачають близьких людей і стають жертвами нещасних випадків. Але як би не складалися обставини, вони завжди виходять сухими з води.

У другій половині життя вони домагаються кар’єрних висот і досягають сімейного щастя.