fbpx

Щоденник психологині на карантині: день 3 Тест пройдено – результати несподівані

Провела для своїх фб-друзів, клієнтів публічний тест на адаптацію до нових подій, зробили зріз емоційного стану “тут і тепер”.

Тест Вілсона «Дерево з людьми» створювався для важливої мети – дослідження емоційного стану дітей в період їх навчання, на перехідних адаптаційних етапах, у кризові моменти. Як виявилося пізніше, результати тестування актуальні і для дорослих людей.

Протестувалися ми всі публічно – я і мої фб- та інстаграм-друзі. Не знаю, скільки в цілому, але разом з моїми відповідями кожному в коментарях, то близько 400 коментарів.

І о диво, мене просто приємно здивувало, що серед мого оточення найбільше результатів з інтерпретацією: у вас нормальна адаптація до життя, ви перебуваєте в комфортному стані. До речі, мій результат теж.

Той некомфортний комфорт. Дійсно, з деким навіть прояснювала. Бо для них дивно, що як може бути комфортно, коли такий час. У діалозі таки доходили, що це вони ті, які вміють жити форс-мажорами, розрулювати їх, і коли все буденно, стабільно – то їм не цікаво. Звісно до такого форс-мажору як пандемія коронавірусу ніхто не був готовий. Але більшість людей, ще відчуваю.

Ще однією популярною відповіддю стало: це характеризує вас як цілеспрямовану людину, яка не боїться ніяких перешкод.

І моя улюблена популярна відповідь: на вас можуть розраховувати в турбулентний період інші. Ви товариська людина, яка завжди надасть будь-яку підтримку друзям. Самі справитеся, ще й іншим допоможете.

Було декілька результатів: ви замкнуті, часто схильні до внутрішніх тривог і уникаєте частого спілкування з людьми.

Але в цілому – відповіді позитивні.

Я була приємно заскочена такою обнадійливою атмосферою. Бо моя метушня у перші дні і фантазія, що люди дестабілізовані емоційно і їм потрібна буде психологічна підтримка, зійшла нанівець. І я цьому рада. Хух. Так, може десь інша ситуація, але я працюю у своєму радіусі.

Це сигнал на те, що за період карантину, я присвячу левову частку не іншим, а собі. Давно пора.

З легкістю я відпустила ситуацію, сконтактувала з колишніми клієнтами, теперішніми, поцікавилася їхнім внутрішнім станом. І як же приємно, що робота не була на марне, вони внутрішньо стабільні, міцні духом. Усі. Овва.

Отже, час для себе і кількох клієнтів онлайн. Три тижні, а це 21 день. Для того, аби змінитися. Щоб змінити звичку потрібен 21 день. Ось він.

Сьогодні третій. Далі буде.

Тест “Дерево з людьми”.

Вибір цифри, інтерпретація:

1, 3, 6 або 7 – це характеризує вас як цілеспрямовану людину, яка не боїться ніяких перешкод.
2, 11, 12, 18 або 19 – на вас можуть розраховувати в турбулентний період інші. Ви товариська людина, яка завжди надасть будь-яку підтримку друзям. Самі справитеся, ще й іншим допоможете.

4 визначає вас як людину зі стійкою життєвою позицією і що бажає домогтися всіляких успіхів без подолання труднощів.

Номер 5 – наразі ви часто буваєте стомлені, відчуваєте слабкість, у вас невеликий запас життєвих сил. Час перезавантажитися, відпочити.

9 – ви весела людина, що любить розваги.

Номер 13 або 21 – ви замкнуті, часто схильні до внутрішніх тривог і уникаєте частого спілкування з людьми.

Номер 8 – ви любите йти в себе, думати про щось своє і занурюватися у власний світ.

Якщо ви вибрали номери 10 або 15 – у вас нормальна адаптація до життя, ви перебуваєте в комфортному стані.

Номер 14 – ви падаєте в емоційну прірву, швидше за все, схильні до внутрішньої кризи.

Позицію номер 20 зазвичай вибирають люди з високою або завищеною самооцінкою. Ви природжений лідер і хочете, щоб люди прислухалися саме до вас і ні до кого іншого.

№ 16 – Ви відчуваєте себе втомленим від необхідності підтримувати когось, але, можливо, ви побачили на цій картинці, що номер 17 вас обіймає – в такому випадку ви схильні розцінювати себе як людину, оточену увагою.

17 – ви відчуваєте, що оточені увагою.

Автор – Антоніна Агілова, психолог. Ексклюзивно для Оsoblyva.com.

Фото – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page