fbpx

Щосуботи і щонеділі, коли можна спати досхочу, у нас повторювалася одна й та сама історія. У вихідні, о шостій ранку лунав дзвінок у двері. На порозі стояв хлопчик

Іноді в житті трапляються люди, які живуть не в тому часовому поясі. Можливо у них “збився” біологічний годинник. Але іноді здається, що такі люди заважають іншим. Особливо, якщо це діти.

Ця історія трапилась, коли я була маленькою. Ми мешкали у п’ятиповерховому будинку, де всі знали одне одного. У нас було багато друзів у дворі, але один хлопчик, здавалося жив не у тому часовому поясі. Саме він став причиною поганого настрою моїх батьків.

Кожну суботу і неділю, коли можна спати досхочу, у нас повторювалася одна й та сама історія. У вихідні, о шостій ранку лунав дзвінок у двері. На порозі стояв хлопчик, якого звали так само як і мого старшого брата – Вова.

Коли тато запитував “Хто?”, з-за дверей лунав голос хлопчика: “А Вова вийде?”. Це питання дуже обурювало тата. Він сварив небажаного гостя, наказував йому не приходити спозаранку, але марно. Вова як ходив, так і продовжував ходити до нас.

Згодом виявилося, що у того Вови був кіт Мурзик. Він його ввечері випускав надвір, а о п’ятій годині ранку шукав його у підвалі. “Мурзик!” – він кликав кота, і коли знаходив – йшов до нас будити брата. Адже йому сумно було самому гратися у дворі спозарання.

Потроху батьки звикли, що на вихідних до нас приходив Вова. Але тепер історія виглядала по іншому. Коли лунав дзвінок у двері, тато вже міг не запитувати “хто?”, а просто будив брата словами: “Вставай, до тебе Мурзик прийшов”.

Минув час, я виросла й переїхала жити до чоловіка. Коли у нас підросли діти, ситуація повторилася. Щосуботи спозаранку до нас заходить хлопчик із сусіднього під’їзду. Це друг нашого сина. Він завжди запитує: “А Нікіта вийде?” Нікіта не проти вийти у двір і з ним гратися, якби трохи пізніше. Спочатку просить очі розплющити та вмитися.

У цього хлопчика немає кота Мурзика, тільки пес Ерік, якого вигулює мама. Просто цей хлопчик прокидається о п’ятій ранку. Сам. Його ніхто не будить. Просто у нього такий біологічний годинник. А нам залишається тільки пояснювати хлопчику, що ходити в гості спозаранку – поганий тон.

You cannot copy content of this page