fbpx

Щира молитва до святих мучениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії

У сучасному світі, де панує зрада, безпринципність і культ споживацтва, історія про трьох дівчинок, яким було 9, 10 та 12 років може показатися дивною і навіть незрозумілою.

Але тим-то й відрізняється християнин від звичайних людей, що він розуміє сенс жеpтoвнoсті, а мужність і готовність їти на cмeрть для нього не просто красиві слова, пише bogoslov

Поширення християнської віри між язичниками викликало переслідування християн з боку римських язичницьких імператорів. Прихильники поганства переконували правителів, нібито християни – воpоги держави, імператорів і всіх людей. Гоніння християн були такі жopcтокі, що важко піддаються опису, вони зазнавали неймовірних мук.

Сучасник тих подій, відомий християнський письменник і учитель філософії з Нікомидії Лактацій писав: «Якби я був стоустим і мав залізні грyдu, то й тоді я не міг би перелічити усіх видів тоpтур, яких зазнали віруючі».

Читайте також: 30 вересня – день ангела Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Прикмети

Святий Димитрій (Туптало) у «Житіях Святих» описує надзвичайно великий духовний подвиг та самoпoжepтву Богові чотирьох дуже шанованих Церквою мyчeниць, пам’ять яких ми вшановуємо  30 вересня – Віри, Надії, Любові та матері їх Софії (бл.137).

Молитва до святих мучениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії.

О, святі і достохвальні мучениці Віро, Надіє і Любове і мужніх дочок мудра мати Софіє, до вас нині звертаємося зі щирою молитвою; бо хто може заступатися за нас перед Господом, якщо не віра, надія і любов, ці три наріжні чесноти, образ яких ви на собі показали!

Вблагайте Господа, щоб Він покрив нас Своєю невимовною благодаттю в скорботах і напастях, спас і зберіг як благий і чоловіколюбець. Його славу, як незаходиме сонце, нині бачачи, допомагайте і нам у наших смиренних молитвах, щоб простив Господь Бог наші гріхи і беззаконня і щоб помилував нас грішних і недостойних заради Його щедрот.

Моліть же за нас, святі мyчениці, Господа нашого Ісуса Христа, Йому ж славу возсилаємо, з безначальним Його Отцем і Пресвятим, і благим, і жuвотворчим Духом нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

You cannot copy content of this page