“Шлюб тріщить, чоловік до Маринки бігає, дома не ночує, а вона четверту дитину хоче наpoджyвати”

Скажіть, будь ласка, що думають жінки, коли наpoджують ще одну дитину, а в цей час шлюб тріщить по швах? Невже вони думають, що дитина може врятувати сім’ю від розлучення?

Я не можу пригадати жодного випадку, коли дитина дійсно допомогла б зберегти сім’ю. А у вас є такі приклади? Ксенія і Валера – наші колеги. Їх шлюбу 15 років і у них троє дітей. Було 2 сина і Валера умовив дружину сходити за донькою. Вона погодилася, хоча третю дитину і не планувала. Зараз дітям 13, 11 і 7.

А недавно на нашому робочому дівочвечері Ксенія сказала, що вaгiтна знову. Ми всі не могли повірити цьому. Як? Навіщо? Адже всі чудово знають, що їх шлюб ось-ось розвалиться. Всі прекрасно знають і те, що Валера періодично заглядає до Машки.

Всі бачать, як він дивиться на Машку, як вона відповідає. Всі знають, що він не завжди вдома ночує. А Машка самотня, красива. Дітей у неї немає. Каже, що гнати від себе Валеру не збирається, а якщо Ксенії потрібен чоловік, то нехай міцніше прив’яже до спідниці і тримає.

Ми теж намагалися поговорити з Валерою. Він нас не чує. Він засліплений Машкиною любов’ю.

Читайте також: “Додому повертаємося – а там люди чужі живуть”: свекруха таку аферу провернула, що ми на вулиці опинились

А Ксенія вирішила діяти всіма доступними способами. Вирішила, що повинна наpoдити нову дитину і буде їй щастя. Вона думає, що з наpoдженням дитини чоловік одумається і порве з Машкою. А я відверто не розумію, навіщо так робити? Хіба багато таких випадків, коли дитина стає рятівним кругом для сім’ї?

Мені складно оцінити наскільки правильно звалювати всю відповідальність за сім’ю на дитину, адже за фактом вона допоможе або не допоможе. Якщо допоможе – всім буде щастя, а якщо ні? Чи не стане малюк знехтуваним?

Машка говорить, що відкидати нікого не збирається, навіть дитини, яка або утримає сім’ю, або розвалить.

А чи потрібна ця дитина?

Джерело.