fbpx

Швидкого відступу росії не слід очікувати. Експерт розповів, скільки ще триватиме війна в Україні

Директор української неурядової аналітичної організації “Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння” Валентин Бадрак каже, що у росії залишається все менше нових озброєнь і незабаром окупанти мають перейти на літаки радянського виробництва, оскільки ЗСУ вже знешкодили близько третини нових літаків.

Про це він розповів в інтерв’ю Forbes.

“На швидкий відступ сподіватися також не варто. росія досить потужна і велика країна, інерція її падіння може тривати довго. За прогнозами Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, Росія здатна воювати від 6 до 12 місяців, якщо тиск західних країн не збільшуватиметься, якщо буде ще менше”, – каже експерт.

За його словами, ЗСУ вже знешкодили близько третини нових літаків, серед яких Су-35 та бомбардувальники Су-34. Також майже вичерпався ресурс потужних авіаційних ракет Х” -101 і Х-555.

“Тому й відбуваються такі невибіркові бомбардування зі знищенням громадянської інфраструктури. Російська армія почала використовувати протикорабельні комплекси “Бастіон” з ракетами Онікс. Цими ракетами кілька днів тому вдарили по Одесі. Фахівці кажуть, що ракети Онікс занадто дорогі, щоб використовувати їх для руйнування злітно-посадкової смуги. Це показує, наскільки великий у Росії дефіцит”, – пояснив Бадрак.

Він додав, що в окупантів є багато складів, де зараз законсервована техніка, хоча вона набагато старша, але все ж таки підходить для перекидання на фронт.

За матеріалами ТСН

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page