fbpx

Шикарне весілля у заміському ресторані ледь не закінчилось грандіозним скандалом, коли наречений Вітька почув, як гості у залі “гірко” кричать. Такого від своє молодої дружини він не очікував

Одружився наш друг Вітька. За фантастичної любові, наречена Юля – писана красуня! Пів інституту за нею упадало, а вона Вітьку вибрала! Ревнував він її до кожного стовпа і дуже поспішав в РАЦС затягнути, щоб не вкрали.

Вітька хлопець не бідний. Уже в інституті підробляв. Сам заробив і на квартиру, і на джип. І весілля вирішив зробити з королівським розмахом – в крутому заміському ресторані, з фонтанами і павичами. Гулянка вийшла на славу! Веселощі щосили, жива музика класна.

Ближче до півночі я і ще хлопець вийшли з ресторану свіжим повітрям. Стали на містку над струмочком декоративним – краса! Через кілька хвилин вийшов і наречений Вітька, підійшов до нас, стоїмо, розмовляємо. І тут із залу ресторану лунає дружне: – Гірко! Гірко! Раз! Два! Три!…. Обличчя у Вітька витягується, він мчить через кущі, як юний олень, дивитися, з ким його вже дружина Юля там цілується?!

А це наречена просто вирішила пожартувати так і гостей намовила! Друга половина весілля була ще веселіше після того, як наречений з перекошеним виразом обличчя «всіх порву» десь на рахунку «Десять!» вбіг в зал. А теща Вітька потім потайки валер’янку пила.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page