fbpx

Сіль четвергова-неймовірний оберіг на цілий рік, має відмінну силу та цілющі властивості, привертає достаток та щастя в родину, благополуччя у дім

Сіль четвергова-неймовірний оберіг на цілий рік, має відмінну силу та  цілющі властивості, а також привертає достаток в родину.

Чистий четвер у 2021 році в Україні припадає на 29 квітня. За традицією в цей день жінки наводять лад у своїх оселях та готуються до великого свята. За християнським повір’ям тільки один раз на рік — в Чистий четвер напередодні Великодня готують четвергову сіль.

У давнину вважали, що четвергова сіль є найкращим засобом від вроків. А також вона здатна допомогти зміцнити, покращити здоров’я. Готують її за всіма правилами  у Великий четвер, оскільки в цей день відбувається очищення самої людини, і простору навколо неї.

Така сіль має цілющі властивості, а також привертає достаток в родину.

Ось рецепт приготування:

Звичайну сіль загортаю в шматок білої тканини і несу до  церкви. Під час Слжби Божої  сіль зарядиться позитивною енергією і набуде потрібні для неї властивості. Після цього можна принести її додому і використовувати в цілях захисту.

Самостійно заряджати сіль можна, скориставшись недогарком свічки, що горіли під час читання “12 Євангеліє”. Над палаючим недопалком потрібно провести ложкою з сіллю, читаючи при цьому Отче наш. Після цього можна її покласти в ємність, що не пропускає світло, і сховати в затишне місце.

Надійним засобом захисту четвергова сіль стане в тому випадку, якщо покласти її в мішечок з натуральної тканини і зав’язати червоною ниткою або стрічкою. Поклавши сіль в мішечок, потрібно вимовити: “Іменем Бога себе захищаю, четверговою сіллю все очищаю. Ті, хто лихо насилають, з мого життя зникають. Ключ. Замок. Язик”.

Де зберігати четвергову сіль? Було б добре зберігати чорну четвергову сіль за іконами

Використання четвергової солі:

Крупиці цієї солі підкладали немовлятам в колиску, щоб уберегти від пристріту і шкоди. А хворих лікували, додаючи цю сіль в їжу.

Сіль також ставили в центрі столу, щоб завжди був достаток.

Щіпку солі давали подорожуючим в дорогу, щоб шлях був добрим.

Жінки клали в ліжко мішечок з сіллю, щоб у родині під час негараздів настав лад.

Обереги з сіллю вішали біля вхідних дверей, щоб не дати поганому проникнути в житло.

You cannot copy content of this page