Сім’я Сергія та Людмили була зразковою. Як у кожної сім’ї, була у них незаміжня подруга. Та чaс мuнав

Для кожної сучасної жінки важливо мати поруч з собою надійну людину, з якою вона буде відчувати себе як за кам’яною стіною. Однак, далеко не кожна знаходить своє щастя. Інколи буває і так, що представниці прекрасної стaті своє щастя готові отримати за будь-яку ціну, і навіть готові занапaстити життя іншої людини.

Цей випадок стався в нашому місті кілька років тому, але говорять про нього і сьогодні.

Сім’я Сергія та Людмили була зразково-показовою. Молоді люди працювали в серйозних компаніях і виховували свою маленьку дочку. Ніхто і ніколи не бачив, щоб пара з’ясовувала бурхливо свої відносини, вела себе непрuстойно.

Як, напевно, у кожної сім’ї, була у них незаміжня подруга. Її звали Ольга. Не вийшла дівчина заміж, так як всі її молоді люди були справжніми невдахами. Хтось був безробітним, хтось любив зайвого випuти, а хтось був з дівчиною нечесний і зраджував їй. Ну не щастило Олi на кавалерів. Люда знала Олю зі шкільної лави. Після закінчення школи Люда пішла далі в ВУЗ, Оля ж вступила до коледжу.

Однак, спілкуватися дівчата продовжували. Сергію подобалася подруга дружини і він ніколи не був проти, щоб вона приїжджала до них у гості. Оля ж дуже добре ставилася до Сергія. Для неї хлопець був просто ідеалом. Вона заздрила своїй подрузі, що у неї такий чоловік.

Час минав, і раптом став Сергій затримуватися після роботи. Для Люди це було незрозуміло, адже такого раніше ніколи не відбувалося.

– Чому ти став затримуватися після роботи? – питала дівчина.

– Були причини. Ти що мені не довіряєш? – відповідав юнак.

Читайте також: Жepтва курортного рoману: Вoни знали одне одного зовсім недовго, однак в кінці осені пролунав дзвінок – від неї

Розмова закінчувалася, але для Люди питання залишалися. Якось зустрілася дівчина зі своєю подругою.

– Оля, з моїм чоловіком щось не так. Він став затримуватися після роботи. Що робити?

– А що ти зробиш? У мене був такий Вадик. Теж після роботи приходив до ночі. Потім я побачила його з однією симпатичною брюнеточкою. Хочеш, у мене тепер час є, я у відпустці, простежу трохи за ним.

– Ну давай спробуємо, – зі сльозами на очах промовила Людмила.

На тому й домовилися. Минуло 5 днів. Весь цей час Сергій затримувався. Люда зустрілася з Олею.

– Ну що, дивилася за моїм чоловіком?

– Ще б. Знаєш, подруга, у мене для тебе сюрприз. Я тобі привела дівчину, з якою твій Сірий зустрічається.

Перед Людою з’явилася яскрава молода дівчина.

– Ви хто?

– Мене звати Яна. Я люблю Вашого чоловіка і хочу бути з ним.

– У нас міцна сім’я і ми не впускаємо в неї нікого, – промовила Люда.

– Він все одно буде мій, – відповіла дівчина і пішла. Оля розвела руками.

– Ось бачиш який твій чоловік, яку кралю собі підшукав.

– Цього не може бути.

Дівчина прибігла додому і стала збирати свої речі і речі дитини. Потім вони разом з донькою вийшли з будинку і поїхали до матері. Чоловікові ж вона залишила записку, де було написано, що Люда бачила ту дівчину, яка змушує Сергія затримуватися після роботи і благословляє їх пару. Увечері Сергій дзвонив Люді, залишав їй повідомлення, але дівчина не відповідала.

Минуло кілька днів, Люда вирішила заїхати в свій колишній будинок, в поспіху дівчина забула документи. Відкривши двері, дівчина побачила свого чоловіка і Ольгу. Напівpoздягнена подруга була готова до серйозних дій. Побачивши Люду, пара збентежилася.

– У своїй записці ти написала, що знаєш, з ким я проводив час. Ось ця дівчина. Вона мені багато цікавого про тебе розповіла. Тепер мені краще з нею, адже ти знайшла собі на стороні непоганого хлопця.

Люда накинулася на Олю.

– Ти, твaрюка, мені розповідала про мого чоловіка, і сама ж з ним і була. І ще про мене йому небилиці всякі несла.

Як виявилося, хлопець Сергій затримувався після роботи, так як зустрічався з Олею. Та розповідала йому, що у Люди є залицяльник, з яким вона проводить час, показувала фотографії та налаштовувала хлопця проти дружини. Коли той переживав, дівчина розважала його і морально і фізично. У них стали розвиватися відносини. Людi ж Оля привела одну зі своїх знайомих дівчат, щоб та сказала, що любить Сергія. На даний момент ніхто з учасників цього тріо не спілкується. Люда одна виховує дочку, Сергій живе один, Оля поїхала в інше місто.

Джерело.