Скачала вона фотку та й зареєструвалася на сайті знайомств. Ну і як водиться, розповіла про себе, красуню ту, в найбільш що не є яскравих фарбах. А потім кокетливо-грайливу смс-ку чоловікові власному від імені її і написала

Жили були собі чоловік молодий і дружина не старше. Добре так жили. Деякі ось з батьками проживати змушені, а у цих квартирка була, від чиєїсь там бабусі дісталася. А з часом і дитинка у них появилася. Перший-то місяць після народження її у них як в тумані минув. А потім, нічого, втягнулися. Молода матуся-то навіть про інтернет життя навколишнє згадала. Ну і як синочок засне, вона і давай в інтернетах тих колупатися.

Так-то вона все більше на сайтах сиділа, де матусі всі мамські питання обговорюють. А тут якось думає така – а ось що якщо я ім’я-прізвище чоловіка в гуглі наберу, що, мовляв, буде. Ну і набрала тут же. Спочатку начебто цікавого нічого і не побачила. Ну фоткою чоловіка на сторінці сайту з роботи його помилувалася. Він же начальник відділу у неї, тому й правильно, що вивісили його на тому сайті. Сторінку його покинуту в Одноклассниках ще знайшла. Вже хотіла перейти назад на форум свій мамський, як глядь – а є ще посиланнячко одне, по якому чоловік згадується.

Вона натиснула така, та на сайті-то і опинилася, де люди одне одного шукають для утіх всяких. Тут-то у неї аж в очах щось і потемніло і жарко чогось стало. Ну вона спочатку всі слова образливі згадала і вже уявляла, як чоловікові скандал влаштує, коли той додому прийде як ні в чому не бувало. Борщ нещодавно просив, так він вже готовий, тільки болта тобі, а не борщ, зрадник проклятий!

А потім водички попила і задумалася серйозно так. А далі сіла така і давай на сайтах, де фотографії всякі є, колупатися. Ну і вибрала фотку дівчини однієї. Що схожість з нею самою є, вона відразу ж вловила. Ну і в дзеркало ще глянула, упевнитися, значить. Придивилася – а на неї з дзеркала нечесана, зморена жіночка якась дивиться. Шансів-то у неї ніяких проти красуні тієї, от і добре.

Скачала вона фотку, та й зареєструвалася на тому ж сайті знайомств. Ну і як водиться, розповіла про себе, красуню ту, в найбільш що не є яскравих фарбах. А потім кокетливо-грайливу смс-ку чоловікові власному від імені її і написала, значить.

Тут вже й чоловікові час з роботи додому прийти. Так вона до приходу його підфарбувалася та причесалася. Ну він борщ похвалив і давай в телефоні своєму колупатися. Вона дивиться така на наступний день, а чоловік тій красуні відповів. Ну і вона йому послання склала. Так у них бурхлива переписка і зав’язалася.

А через месяць чоловік красуню ту на побачення запрошувати став. І довелося сказати їй, що в тривалому вона відрядженні. І тому зустрітися ну ніяк не може, значить. А щоб з гачка він не зірвався, зробила вона вже своїх власних фоток різного плану. Ну одну-то до повідомлення свого і прикріпила. Так рік і минув непомітно в хвилюючому листуванні.

І ось вона, красуня тобто, повідомляє, що з відрядження свого повернулася, та на побачення чоловіка-то і запрошує. А він, зараза така, радісно так погодився. Розлютилася вона звичайно, але виду про те не подавала. І ось день, коли побачення призначено було, він кращу свою сорочку надів і заявив, що пізно додому прийде, тому як нарада вечірня у них, значить.

Вона в перукарню сходила тим часом, а як повернулася, так тортик нашвидкуруч приготувала. Наполеон, ага, чоловік його любив бо. І ось він приходить ввечері такий весь із себе сумний. А вона давай його втішати, щоб не переймайся мовляв, коли на нараді образили чим. І тортик ось їж. І потім і облюбила, і приголубила, все як годиться.

На другий день вона знову чоловікові написала, що не змогла прийти мовляв. А той і не відповідає щось. Ну вона його і давай листами жалісливими закидати. Він спочатку відповідав через раз відписками всякими, а потім і перестав зовсім. І більше не бачила вона чоловіка свого на всяких інтернетних сайтах спеціальних.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива