fbpx

Скандал в мережі: Відома телеведуча образила Брежнєву через шлюб з Меладзе

Телеведуча Альона Водонаєва висміяла З6-річну співачку Віру Брежнєву за шлюб з 55-річним композитором і продюсером Константином Меладзе.

Як повідомляє ряд медіа, гострий коментар Водонаєва залишила в мікроблозі Instagram під знімком, на якому зображена Брежнєва.

«Вона така добра. Дідусів стареньких любить. A з одним аж живе. Щира. Світла. Чесна», — написала Водонаєва.

Це далеко не перший скандал між Брежнєвою і Водонаєвою. Рівно рік тому телеведуча опублікувала наступний пост:

«Ми живемо в країні подвійних стандартів. В дуже суперечливому суспільстві. В якому дівчину, яка в двадцять років взяла участь у реаліті-шоу і зустрічалася з хлопцями по симпатії, будуть поважати менше, ніж дівчину, яка, співаючи в двадцять років в жіночому колективі, cпaла з одруженим продюсером (співаком, режисером, бізнесменом, чоловіком, загалом!) або ще крутіше – увела його з сім’ї!

І хоча у зверненні Олени не вказані імена, в медіа просторі її слова називають прямим наїздом на співачку Брежнєву.

Раніше Олена Водонаєва повідомляла, що Брежнєва заблокувала її в соціальних мережах нібито «без явної на те причини». Можливо саме це послужило приводом для нападок.

Читайте також: Дружина Миколи Тищенка зачарувала ідеальною фігурою і яскравою сукнею (фото)

Нагадаємо, про роман Брежнєвої і Меладзе ЗМІ вперто твердили з 2002 року. Однак цілих 10 років пара заперечувала свій зв’язок. Більш того, і співачка, і композитор будували сім’ї з іншими людьми. Меладзе – з дружиною Яною, від якої у нього 3 дітей, Брежнєва – з бізнесменом Михайлом Кіперманом, від якого у неї дві дочки.

І тільки в серпні 2013 року дружина Меладзе Яна публічно підтвердила, що у Брежнєвої і її чоловіка роман. Тоді вона заявила, що давно здогадувалась про зраду чоловіка. Виявилось, що історія Віри і Костянтина дійсно триває цілих 10 років. У 2015 році продюсер і співачка таємно зіграли весілля в Італії.

Джерело.

You cannot copy content of this page