Скандальна українська зірка, що втікла до Москви, шoкyвала розцінками на приватні послуги

Віра Брежнєва, екс-учасниця жіночого тріо “ВІА Гра”, яка нещодавно в Кремлівському палаці отримала чергову російську нагороду, може претендувати на місце найбільш високооплачуваної зірки в Україні.

Як вдалося дізнатися “Обозревателю”, серед українських артистів напередодні новорічних свят Віра Брежнєва просить не тільки один із найвищих гонорарів за проведення приватного корпоративу, а й вимагає забезпечити їй і її команді з 15 осіб переліт із Москви, де артистка проживає.

Виступ співачки тривалістю від 40 до 60 хвилин обійдеться сьогодні замовнику в 50 тис. євро. Крім цього бажаючим почути Віру Брежнєву на своїй вечірці знадобиться придбати 15 квитків економ-класу і 2 квитка бізнес-класу, щоб артистка і її команда прибули з Москви.

В аеропорту знаменитість віддає перевагу виключно VIP-терміналу.

Очевидно, що квитки необхідно купувати в обидві сторони, тому, як підрахував “Обозреватель”, до суми в 1,6 млн грн необхідно додати близько 220 тис. грн (авіаквитки), близько 16 тис. грн (оренда авто для доставки артистів з аеропорту і назад), а також у межах 50 тис. грн для забезпечення умов побутового та технічного райдерів.

Таким чином приватний вечір у компанії Віри Брежнєвої обійдеться сьогодні українському замовнику в суму понад 1,8 млн гривень.

Читайте також: Безсоромниця: Марія Яремчук продемонструвала ранковий образ (фото)

“Пипець. Джамала зі своїм голосом 428 000 долл, а Галушка – 1 890 000 долл”, – зазначили в одному з коментарів на “Обозревателе”, згадавши справжнє прізвище Віри Брежнєвої.

Варто зазначити, що гонорар Віри Брежнєвої не є найвищим. Суму також к розмірі 50 тис. євро просить і не менш скандальна українська співачка Світлана Лобода, проте артистка проживає в Україні, що виключає витрати на транспортування.

За деякою інформацією, третє місце в умовному рейтингу найбільш високооплачуваних зірок України з сумою гонорару 40 тис. євро сьогодні займає співачка Настя Каменських.