Скарб у власному дворі: Випадково знайдені Цінності (Фото)

Феррарі

У 1978 році в Лос-Анджелесі, граючись у дворі власного будинку, діти вирили кілька ямок. Раптово хтось із них натрапив на металеву поверхню. Коли вони покликали дорослих, а ті, в свою чергу, звернулися в поліцію, то загальному подиву не було меж – діти розкопали автомобіль Ferrari Dino 246 GTS.

Після проведеного розслідування з’ясувалося, що машина була вкрадена за 4 роки до цього. Виявилося, що сам господар вирішив позбутися від машини з метою отримання страховки, але йому було шкода знuщувати улюблену «Феррарі», тому він закопав її на безлюдній ділянці, щоб через час викопати знову.

Скарб із золотими монетами

У 2013 році чоловік і дружина з Сьєрра-Невади на задньому дворі свого будинку випадково виявили невеликий іржавий контейнер, в якому лежали золоті монети. Вони продовжили пошуки і знайшли ще сім ємностей з золотом. Як виявилося, це монети, датовані 1890-м роком. Всього їх було одна тисяча чотириста двадцять сім штук номіналами в 5, 10 і 20 доларів.

На офіційний запит в Монетний двір США, там відповіли, що подібних крaдіжок не відбувалося. На сьогоднішній день сума знахідки оцінюється в 10 мільйонів доларів США. Особи що знайшли скарб побажали залишитися невідомими, побоюючись, що мисливці за скарбами перериють їх ділянку.

Підземний тунель, що веде до піраміди Хеопса

Пару років назад «чорний» археолог, який проводив нелегальні розкопки прямо у дворі свого будинку в Єгипті, на глибині 10 метрів виявив старовинний тунель. Він повідомив про знахідку місцевій владі. Після дослідження місцевості археологи заявили, що це не що інше, як підземний тунель, який веде прямо до піраміди Хеопса на плато Гіза.

Коштовності 650-річної давності

У 2007 році житель австрійського міста Вінер-Нойштадт Андреас К. копав котлован для невеликого ставка біля свого будинку. Тоді ж він наткнувся на ємність, в якій лежали дуже брудні предмети. Після того, як він їх очистив, виявилося, що в руки австрійця потрапив скарб із 200 золотих кілець, брошок, позолочених срібних пластин та інших коштовностей. Вважається, що знахідці близько 650 років. Андреас К. передав скарби в музей.

Скам’янілості гігантського броненосця

Одного разу аргентинський фермер Хосе Антоніо Нівас, що проживає в 40 кілометрах від Буенос-Айреса, виявив дивний об’єкт. Спочатку він вирішив, що це яйце дракона, але після проведених вченими відповідних досліджень, з’ясувалося, що знахідка діаметром в 1 метром – не що інше, як скам’янілості гігантського броненосця гліптодонів, що жив в доісторичні часи.

Читайте також: Так я королева, але саме ти мій король (фото)

Джерело.