Скільки себе пам’ятаю, завжди хотіла вийти заміж за капітана далекого плавання, обов’язково красеня. Моя мрія здійснилася, але щастя не принесла. Не уявляю, що й робити

Уявляла себе в розкішному вбранні поруч з ним. Він у білій уніформі йде зі мною і всі віддають нам честь. Ми щасливо посміхаємося. І що ви думаєте? Мрії збуваються!

Я познайомилася з капітаном. Зовсім випадково, у знайомих на дачі. Його привів брат господаря цієї самої дачі. Він виявився старший за мене на двадцять років, розлучений і однозначно гарний. Він закохався в мене. Не дивно! Мені двадцять один і я досить гарно виглядаю. А я була підкорена ним, його статусом і в захваті від виконання мого заповітного бажання!

Капітан водив мене всюди, по всіх красивих і престижних місцях. Знайомив зі своїми друзями, родичами і батьками. Він зробив мені пропозицію вийти за нього заміж! О, цей незабутній момент! Я з радістю погодилася! На моєму безіменному пальчику правої руки красується дуже дорога обручка. Я в красивих домашніх тапочках і розкішному халаті перебуваю в заміському будинку чоловіка. Очікую його з довгого рейсу. Здавалося б про що ще можна мріяти?

Появи на світ нашого первістка я чекала сама, без його підтримки. Вийшла з дитиною з пологового будинку, як мати-одиначка. Чоловік далеко! Важкі перші шість місяців теж без його підтримки, крім як на няньку покладатися. Він до свого від’їзду подбав про домробітницю і нічну няньку для малюка.

Це що я тепер все життя буду чекати чоловіка з рейсів? Такмине моя молодість і все життя? Він буде приходити на пару трійку місяців, а йти майже на рік. Ні, я так не хочу! Я не готова до такого життя! Він скоро повертається з чергового рейсу. Я зовсім не сумувала. Не уявляю, як мені приховати цей факт. Він зайде в будинок і мені доведеться якось реагувати, типу зображати радість. А я не актриса, по мені все буде видно! І ображати його не хочу! Він же ні в чому не винен!

Я остаточно зрозуміла, що зовсім не люблю ту людину, за яку вийшла заміж. Моя мама каже: «Потрібно потерпіти трошки». Вона вважає, що у мене депресія після появи малюка на світ. Тато так взагалі кричить: «Чим ти думала раніше? Зараз у вас дитина! Ти вже мати! Ти несеш відповідальність за сім’ю! І досить! У тебе прекрасний, люблячий чоловік! Навчися його, для початку, поважати, а там, дивись, і любов прийде!»

А я не знаю, як правильно вчинити! Останнім часом мене все більше відвідують фантазії, що я хочу заміж за режисера. Обов’язково відомого! Він, такий весь відомий і поруч з ним я. Ми крокуємо по червоній доріжці Каннського фестивалю. Навколо кінокамери і яскраві спалахи фотооб’єктивів! Оце життя! Схоже, правда полягає в тому, що я занадто безвідповідальна.

Фото ілюстративне з вільних джерел