fbpx

Склянка з водою виконає ваше бажання. Мене цьому бабуся навчила і цей метод дійсно працює. Ось що потрібно зробити

Увечері, перед тим як лягти спати, наповніть склянку водою. Для цього краще взяти талу воду. Щоб її зробити, потрібно налити в ємність воду і поставити її в морозильну камеру.

Після чого витягніть ємність і дайте воді відтанути, але на поверхні повинна залишитися скоринка льоду, яку необхідно зняти і викинути. Тепер вода готова для використання в медuтaціях і ритyaлах.

Отже, вам необхідно взяти склянку з водою і надпити з неї половину. Під час цього подумки чи в голос повторюйте таку фразу: «Це все, що мені потрібно, щоб знайти рішення проблеми, яка мене турбує».

Після цього потрібно поставити склянку з водою, попередньо накривши її білим аркушем паперу чи чистою носовою хусткою. Лягайте спати. Після пробудження слід повторити ритyал і допити воду.

Протягом декількох днів ваша проблема вирішиться. Це може бути спалах осяяння, вiщий сон або ж допомога друга чи знайомого.

Під час проведення цього ритyалу необхідно тримати склянку обома руками – так ви підвищите його ефективність. Таким чином ви здійснюєте програмування і надаєте воді енергетичний заряд.

Читайте також: Що потрібно зробити в травні кожному зі знаків Зодіаку, щоб весь рік був щасливим

Таку техніку можна використовувати лише для вирішення однієї задачі за один раз. Як тільки ваша проблема вирішиться, відразу ж можна повторити ритyал.

Також техніку «склянка води» можна використовувати і для виконання бажання і намірів. Але тут необхідно дуже правильно і чітко формулювати своє бажання, враховуючи всі нюанси.

Такий ритyал відмінно підійде і для набуття впевненості у власних силах. «Розкажіть» склянці з водою всі ті якості, якими ви хочете володіти, а також запишіть їх на папері. Коли будете ставити склянку на ніч, накрийте її листком з наведеними характеристиками. Вранці повторіть. Ваш намір буде реалізований незабаром.

You cannot copy content of this page