fbpx

Скористалась шампунем сестри і очам не повірила, такого волосся у мене з дитинства не було ніколи. А потім виявилось, що вона додає у пляшечку звичайну сіль. І ось для чого

Сіль використовують не тільки на кухні, щоб підсилити смак продуктів та страв. Її також використовують для видалення плям, неприємних запахів, вона допомагає позбавитись від мурах, а ще вона корисна для шкіри нашої голови.

Як саме сіль допомагає шкірі голови? Джерело

Пришвидшує ріст волосся
Добавляючи сіль в шампунь ви можете зупинити стрімке випадіння волосся, та стимулювати ріст нового. Для цього можна робити як масаж сіллю, так і добавити 2 ложечки в шампунь.

Допомагає у боротьбі з проблемами шкіри та лупою
Сіль чудово справиться з функцією захисту шкіри за вдяки своїм захисним властивостям. Кілька ложечок солі в шампуні допоможуть при боротьбі з лупою. Але, якщо проблема з лупою є масштабна, то краще робити масаж з сіллю протягом 10 хвилин після миття голови. Чудовий результат не змусить на себе чекати.

Усуває надмірну жирність волосся
Тим, у кого жирний тип шкіри треба мити волосся чи не щодня. Тому що, до кінця дня волосся стає брудне. Щоб знизити кількість жиру, що виробляють сальні залози достатньо добавити 2- 3 ложечки солі у шампунь, яким ви користуєтесь та результати будуть помітні уже через тиждень.

Яку сіль можна використовувати?
Коли з плюсами використання солі зрозуміло, варто розібратися з тим, яку сіль варто використовувати.

Читайте також: Кращий спосіб позбутись мозолів і натоптишів. Діє з першого разу, а результат будете відчувати ще довго

1. Морська сіль. Чудовий натуральний компонент, який буде позитивно впливати на організм та живити шкіру корисними елементами.

2. Епсомська сіль. Прекрасние доповнення для прийняття ванни. З неї можна зробити чудову маску для об’єму, для цього змішайте сіль 1:1 до кондиціонера. Тримайте на волоссі 20 хв, а потім змийте. Також ця сіль впитає в себе весь лишній жир.

3. Харчова сіль. Краще з добавленим йодом. Допоможе вилікувати надмірне випадіння волосся.

Позначки:
facebook