Скромна пенсіонерка щороку приїздила до Одеси і працювала весь сезон в громадській вбиральні. А на третій рік заявила, що хоче квартиру купити в цьому місті. Донька і уявити не могла, де мама взяла такі гроші

Цю історію мені розповів подруга, яка живе в Одесі. У неї є рідна бабуся, яка живе зовсім в іншій частині країни. Кожен сезон пенсіонерка приїжджала до своєї дочки до Одеси в гості. Перший час вона відпочивала, ходила до моря, а потім занудьгувала від неробства. Попросила доньку знайти їй підробіток, щоб не сидіти вдома.

Дочка запропонувала бабусі попрацювати касиром в громадському туалеті на набережній в Одесі, тим більше у неї був знайомий, власник кафе, якому саме була потрібна така співробітниця.

Пенсіонерка спочатку відмовилася, адже там попросять ще прибирати в добавок. Але потім не довго думаючи вирішила спробувати, адже завжди можна піти якщо не сподобається і буде складно. У перший сезон бабуся так захопилася, що все літо провела за роботою, навіть їхати не хотіла. Але дочка наполягла і сказала, що потрібно і відпочивати і якщо у бабусі буде бажання, вона може попрацювати і наступного літа. Пенсіонерка погодилася не замислюючись і сказала, що в наступному році в середині травня вже приїде.

Так тривало три роки. Пенсіонерка приїжджала на сезон, працювала, а потім їхала додому на північ. Коли останній раз вона приїжджала до Одеси, то сказала, що хоче купити внучці квартиру і попросила дочку допомогти з пошуком житла. Всі були здивовані, звідки у бабусі такі великі гроші. Пенсіонерка не стала викручуватися і розповіла всю правду. Виявилося, що на набережній просто величезний потік туристів, від яких в туалеті просто відбою не було.

Бабуся клала в кишеню гроші від кожного другого відвідувача. Крала, зрозуміло. Господар довіряв бабусі, тому що вона була родичкою його знайомої і не контролював зароблені кошти і як виявилося, даремно. Ось так бабуся накопичила кругленьку суму, працюючи в платному туалеті на в одному з улюблених для туристів міст.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива