fbpx

“Слава Богу, що не бідую, маю гарного чоловіка”, сказала я мамі по телефону. Тому мама всі збереження віддавала тільки старшій сестрі

Відколи я вийшла заміж, батьки мені не допомагали нічим, чомусь робили різницю між мною та старшою сестрою.

Я виїхала ще студенткою з батьківської хати. На житомирщині вийшла заміж, маю двох дітей. Чоловік в мене спокійний, підтримує та розуміє мене у всьому.

Тому й батькам я, зазвичай, розповідаю, що все добре у мене. Не скаржуся, якщо виникають побутові непорозуміння.

Розумію, що батьки будуть переживати, а вирішити ці питання, я мушу з чоловіком сама. Тому  й обходилась часто словами,  у нас все добре, Слава Богу, що не бідую. Дякую, Господу, що маю дітей, чоловіка, маємо зарплату, є що їсти.

Ми до батьків приїжджали лиш на свята, на Різдво та Великдень, оскільки їхати машиною 6 годин. Діти не люблять далеку дорогу.

Батьки раділи нашому приїзду, наче сонце з неба до них зійшло.

Нашим дітям дарували по 200 грн. Я завжди з ввічливості  говорила мамі, щоб гроші собі на продукти тримала, хай не витрачає. Мені шкода у батьків гроші брати.

А от моя старша сестра у батьків витягувала всі грошові накопичення. Хоча у неї також чоловік заробляє непогано. Але вона вічно скаржилась. То їй не вистачило на сумочку від Michael Kors, для донечки, то вона курси перукаря хоче пройти. То їй ще потрібні гроші, так щоб чоловік не знав.

Мама останні гроші з пенсії віддає сестрі, бо вона чуть не плаче.

Коли мама з батьком захворіли і попали в стаціонар, мені мама призналася, що всі роки віддавала пенсію старшій сестрі, а зараз немає чим оплатити стаціонар.

Ми з сестрою в палаті батьків зустриліся обговорити подальше перебування батьків та подальший план дій щодо проживання і допомоги батьків.

Сестра як розплакалась. Каже, я немаю чим допомогти бо не вміла ні копійки відкласти на майбутнє.

Каже, давай так, уже з наступного місяця я батькам буду продукти приносити і допомагати їм.

Стаціонар я оплатила, та повне лікування, яке сладало в сумі до 15 тис грн.

Мама також плакала, що так все вийшло.

Як гадаєте, чи питати маму щомісяця про допомогу від сестри старшої?

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page