Слова, які ніколи не можна промовляти аби не зіпсувати собі життя

Всім відомо, що слова і думки матеріальні. Саме вони формують нашу долю, задаючи певний вектор розвитку нашої реальності. Слова з високими вібраціями, наприклад, мантри, молитви, афірмації, здатні наповнити життя новим, позитивним змістом.

А слова з низькою частотою, навпаки, загрожують серйозними проблемами. Ось список з 8 заборонених слів, які варто виключити зі своєї мови, якщо ви не хочете зіпсувати собі долю.

1. «Вина» і всі її похідні – «я винен (а)», «звинувачую». Шукати винних і відчувати почуття провини дуже небезпечно: воно нас не розвиває і лише посилює будь-яку ситуацію. Почуття провини – це низ енергетичної шкали.

Не варто ставати суддею для себе і своїх близьких. Ми всі іноді чинимо погано, і замість того, щоб звинувачувати себе, потрібно витлумачити цей факт як сигнал до внутрішніх змін.

2. «Борг», а також «я повинен (а)», «боржник». Найчастіше слово «борг» використовують для опису неіснуючих почуттів. Потрібно любити, тому що ви хочете любити, а не тому що комусь щось винні. Потрібно дбати, бо це приносить вам радість, а не тому що ви перед кимось зобов’язані. Господарем будь-якого положення є ви, а не обов’язок. Чим частіше ви будете вимовляти це слово, тим сильніше звузите життєвий простір, позбавивши себе джерела внутрішніх сил.

3. «Жалість» і «жаліти», «шкода», «мені шкода». З дитинства нам вкладали в голову, що до жалю потрібно ставитися позитивно: якщо тебе жаліють, значить, люблять. Багато протиставляють жалість і егоїзм. Деякі навіть вважають здатність жаліти інших і себе гідністю, в чому дуже помиляються. Жалість з’являється в результаті егоїзму і зарозумілості. Шкодуючи когось, ми приписуємо людині статус жертви, посилюючи її і без того жалюгідний стан.

4. «Страждання» і «співчуття». На вигляд це добрі і хороші слова. Але, вимовляючи їх, ви, самі того не розуміючи, можете поринути у вир страждань іншої людини. Не варто страждати, краще співчувайте, співпереживайте, допомагайте.

5. «Ненавиджу». Ненависть – страшне почуття, яке може зжерти зсередини. Вимовляти таке слово небезпечно, навіть якщо для цього є причини: можна мимоволі наслати на іншого вроки. Багато хто недооцінює силу слів, але вони насправді здатні перетворити життя людини на справжнє пекло.

6. «Ніколи». Цим словом можна знищити в собі все гарне, розвернути долю в бік проблем і невдач. Не варто програмувати себе на нещастя. Все можна змінити, навіть якщо зараз над вами нависла чорна хмара.

7. «Намагання» або «я постараюся». Невинне бажання постаратися дає привід піти від відповідальності за своє життя. Так що «намагатися» виявляється шкідливо, краще працюйте, докладайте зусилля.

8. «Не можу», «не хочу», «не буду». Слова з запереченням завжди руйнівні для енергетики. Справа в тому, що вони позбавляють людину права вибору, а також висмоктують сили, які необхідні для того, щоб зробити щось значуще.