fbpx
Новини

Снайперка українського війська зачарувала своєю красою і підкорила мережу. Красуні 23 і вона боронить Україну

23-річна снайперка Олександра Самсонова – мужня українка, риси обличчя якої схожі на зовнішність Анджеліни Джолі, встигла прославитися в мережі як українська Лара Крофт.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну вона ні на мить не засумнівалася в тому, що вирушить добровольцем на війну. Захищати Батьківщину її мотивують діти, які заслуговують на щасливе дитинство.

У тому, що буде повномасштабна війна, дівчина не сумнівалася і почала готуватись до вторгнення ще три роки тому.

“Мені не доводилося приймати рішення йти на війну, у мене не було вибору. Я довго вчилася і, як би цинічно не звучало, чекала на це. Чим швидше почнемо, тим швидше закінчимо… 28 лютого я вже була в частині. Офіційно я на посаді стрільця, але так як у мене багато специфічних знань та навичок, то спектр моєї роботи буває досить широким. Це може бути і медицина, і канцелярія, якщо там потрібна допомога”, – поділилася військовослужбовиця.

Навіть у військовій формі, з автоматом у руках і каскою на голові Олександрі вдається виглядати жіночно та привабливо. Завдяки своїй внутрішній силі та яскравій зовнішності українка справді є дуже схожою на Лару Крофт у виконанні Анджеліни Джолі.

Про це снайперці нерідко пишуть підписники в Instagram, яких у неї там понад 16 тисяч. Крім цього, користувачі мережі залишають Олександрі компліменти, теплі слова підтримки та подяки за її діяльність.

Дівчину, як зізнається вона сама, мотивують не опускати руки українські діти.

При цьому сама Олександра теж залишається дитиною для своєї мами. Та дуже переймається через дочку, а це, у свою чергу, хвилює дівчину.

У мирний час Олександра рідко з’являлася перед фоловерами в сукнях та на підборах. Здебільшого, у її профілі можна зустріти знімки з навчань та на полігоні.

You cannot copy content of this page