fbpx
Поради

Сьогодні 12 травня читають молитву-змову проти Дев’яти Злісних Напастей!

12 травня в православ’ї вшановують преподобного Мемнона Чудотворця. У народному календарі дата отримала назву день Мемнона Цілителя, Мемнон — дев’ять напастей геть, інформує. Джерело

Сьогодні читають спеціальні замовляння на позбавлення від дев’яти злісних напастей.

Перша молитва-змова

Щоб відвести від родини лихі напасті, треба стати на порозі будинку, повернувшись спиною до вулиці, і тричі прочитати замовні слова:

«Господи, відведи дев’ять стріл від мене — від води, суду і вогню, від петлі, ножа і злодія, від злісного наговору, від посягання на тіло і кров, і від псування на кров. Амінь».

Читайте також: Дружина побачила свого чоловіка біля батареї з перемотаною головою і не зрозуміла, що сталося

Друга молитва-змова

Якщо людина хворіє, рано-вранці на зорі необхідно прочитати над нею наступну змову:

«Прошу тебе, Господи, зроби так, щоб раба Божого (ім’я) не сліпило, не млоїло і не пекло, не ламало, не в’язало, не трясло, з ніг не валило, не морозило і в сиру землю не звело. Міцніше заліза моє слово, адже залізо іржа поїдає, а моє слово і від жита захищає. Закриваю слово моє на 77 замків, запечатую і в море-океан кидаю. Амінь».

Третя молитва-змова

Ще одна змова допоможе позбутися від усіляких життєвих неприємностей:

«Мученики Кизичеські, допоможіть, від бід і напастей мене захистіть. Щоб не знала я, раба Божа (ім’я), страшних втрат і житейських поневірянь, відчаю пекучого і ридання, спокуси та потьмарення розуму, самотності та злої чарівності, втрати душевної радості. Дайте життя мені прожити в душевній чистоті та моральному добробуту. Амінь».

You cannot copy content of this page