Сьогодні 3.03 особлива дата, коли мрії здійснюються вдвічі швидше. Давайте попросимо Всесвіт про мир в Україні

Дзеркальні дати володіють сильною енергетикою, тому в ці дні проводиться безліч обpядів. Вже сьогодні, 3 березня, ви зможете змінити своє життя на краще, а допоможуть вам у цьому ефективні pитyали.

Ми не дарма надаємо числам велике значення, адже вони оточують нас всюди.

У чому полягає сила числа 3

В нумерології трійка символізує оптимізм і життєлюбство. Якщо у вашій датi народження присутнє дане число, значить, ви володієте позитивним поглядом на життя і унікальними творчими здібностями. Крім цього, трійка втілює емоційність і переконливість. Силу цього числа можна використовувати в самовираженні, змушуючи інших людей звернути увагу на себе і свій талант.

Число три може зіграти позитивну роль у вашому особистому житті. В нумерології відносин трійка – це кохання. Причому мова йде не про тимчасові романи, а про серйозні стосунки. Якщо ви бажаєте знайти другу половинку, то сьогоднішній день потрібно використовувати по максимуму.

На ваше матеріальне становище цифра 3 не може надати такого істотного впливу, як, наприклад, двійка. Однак дане число може надати вам сил, підвищити вашу продуктивність і бажання досягати своїх цілей, а вже ваші старання допоможуть вам знайти багатство.

Як залучити кохання 3 березня

Самотність позбавляє нас радості, але позбутися від неї ви зможете вже 3 березня. Для цього необхідно провести простий, але дуже ефективний pитyaл.

Для обряду вам буде потрібно тільки папір і червона ручка. Розділіть лист на три стовпчика. В одному напишіть, якими зовнішніми даними повинен володіти ваш майбутній партнер. В іншому – який характер у нього буде. У третьому опишіть, як ви бачите ваше спільне майбутнє.

Повторіть записи три рази на різних аркушах паперу і вносьте уточнення в кожен з них: ваші записи не повинні бути абсолютно однаковими. Складіть кожен листок і закопайте у дворі вашого будинку в трьох різних місцях. У більшості випадків даний pитyaл спрацьовує вже найближчим часом, але якщо цього не сталося, не турбуйтеся. Можливо, ваш ідеальний партнер вже на шляху до вас.

Залучаємо достаток 3 березня

Як би сумно це не звучало, але гроші – необхідна частина нашого життя, адже їх недолік позбавляє нас можливості купувати все, що ми захочемо. За допомогою дієвого pитyaлу ви зможете позбутися від фінансових труднощів.

Увечері 3 березня візьміть три купюри і стільки ж монет. Запаліть свічку і, дивлячись на полум’я, скажіть:

«Я бажаю, щоб фінансові проблеми залишили мене в цей же день. Хочу, щоб з цього дня гроші самі до мене в руки текли».

Після цього візьміть свічку і проведіть полум’ям поверх купюр і монет, але не торкаючись їх. Після цього покладіть зaгoвoрeні гроші в свій гаманець і завжди носіть їх при собі, але не витрачайте. Незабаром ваше фінансове становище значно покращиться.