Сьогодні, 5 липня, особливий і магічний день, коли можна змінити життя і долю: чого не можна робити в повний Місяць

Козеріг пропонує відчути себе творцем власного життя, а не його глядачем. Сприятливо займатися перспективними справами, які забезпечать професійне зростання.

Небезпеки і ризики в повний Місяць: що не можна робити 5 липня

Ризикувати грошима і своїм становищем. Нас чекає день енергетичних коливань і сюрпризів, тому не варто виносити поспішні судження і приймати серйозні рішення. Сплеск інтересу і удачі може так само раптово закінчитися, як і почався. Не рекомендується ставити під удар фінансові ресурси і свою репутацію.

Піддаватися негативу, ліні, апатії й інстинктам. Все це загрожує плутаниною в справах і думках, а також може зірвати намічені плани. Пам’ятайте, що ключовою умовою успіху в повний Місяць є стан душевної зібраності і внутрішнього спокою, тобто, відсутність поспіху та швидкоплинної суєти.

Зайве серйозне ставлення до життя і конлфікти. Все, що буде відбуватися з нами 5 липня, – перевірка на міцність, тому не варто ставитися до цих подій дуже серйозно. Не сприймайте неприємності і чужі зауваження, як справжні проблеми. Ставтеся до всього з часткою іронії. Негаразди скоро розчиняться, а життя – помітно покращиться.