Сьогодні День чудотворної Коневської ікони Божої Матері

Сьогодні православні християни з усього світу вшановують чудотворну Коневского ікону Божої Матері. У молитві перед образом Пречистої Діви багато хто знаходить порятунок і розраду.

Чудотворний образ Богородиці славиться здатністю зцілювати від одержимості, позбавляти від привабливих спокус і згубних залежностей. Божа Матір не залишить без уваги жодну заблуканих душу, яка звернеться по допомогу Її з покаянням і непідробною вірою. Джерело

Образ Коневской Божої Матері прославився багатьма чудесами. Коли святий Арсеній прибув на острів Коневец з іконою, біси, прийняли вигляд воронів і полетіли геть. Недалеко від західного берега Ладозького озера лежить невеликий острів, який називають Коневец.

Назву свою він отримав від величезного валуна, у формі кінського черепа, якому поклонялися стародавні фінські племена. × 1393 року на острові був закладений монастир преподобним Арсенієм, який прийшов у ті землі, щоб звернути карелів-язичників у християнство.

Читайте також: 24 липня – День святої Ольги: що обов’язково потрібно зробити кожній жінці

Основною святинею обителі була ікона Пресвятої Богородиці, яку Арсеній отримав у дар на святій горі Афон. На іконі Спаситель зображений граючим з пташеням голуба, що є символом духовної чистоти. Образ прославився багатьма чудесами. Люди моляться Коневській Божій Матері про зцілення при сліпоті, хворобах очей, а також при паралічі і розслабленні.