Сьогодні дуже важливий і сприятливий день – кінець ретроградності Плутона: кого торкнуться щасливі зміни в жовтні

Сьогодні дуже важливий і сприятливий день. Причиною тому служить позбавлення Плутона від ретроградного руху.

Багато з нас 6 жовтня матимуть змогу стати щасливішими. Плутон буде рухатися в правильному напрямку дуже довго.

Фінанси і робота в жовтні

Через зміни в енергетиці найвіддаленішої планети багато з нас відчують приплив сил, мотивації. У людей, які не зовсім впевнені в собі, з’явиться воля до перемоги, бажання стати краще і багатше.

Жовтень – ідеальний час для активізації всіх своїх внутрішніх ресурсів. Особливо це стосується таких знаків Овен, Лев, Скорпіон і Козеріг. Саме для цих людей дана планета є покровителем, ретроградність якої негативно позначалася на мотивації і бажанні працювати в цілому.

Якщо в бізнесі або на роботі доводилося з кимось воювати, то з 6 жовтня розпочнеться період нейтралізації конфліктів. Вони почнуть сходити нанівець, причому для цього нам з вами не буде потрібно робити зовсім нічого. Потрібно просто почекати.

Любов і стосунки в жовтні

Позитивні зміни торкнуться всіх, але в більшій мірі це буде актуально для людей таких знаків, як Телець, Терези і Водолій. Плутон загострить комунікативні навички і допоможе легше знаходити спільну мову з ким завгодно.

Ця планета допоможе всім нам боротися зі стереотипним мисленням, закритістю, потягом до самоти. Жовтень – час, коли у багатьох з’явиться можливість зустріти кохання всього свого життя або хорошого друга. Плутон допоможе подолати труднощі, які сам і викликав. Не бійтеся просити вибачення за вчинки, про які ви шкодуєте. Є висока ймовірність того, що близька людина або товариш зрозуміє вас.

Настрій і здоров’я після 6 жовтня

Плутон піднімає настрій, але не напряму. Він робить це побічно, адже все те хороше, що буде відбуватися з нами в жовтні і в наступні місяці, надихне нас, допоможе позбутися від страхів і комплексів. Найбільш помітним це стане для Близнюків, Раків, Дів і Риб.

Що стосується здоров’я, то у багатьох з нас через припинення ретроградності Плутона з’явиться бажання виробити нову звичку, пов’язану з фізичною активністю. Хтось захоче записатися в спортзал, хтось почне бігати, а у інших людей з’явиться бажання, купити абонемент в басейн. Само собою, на здоров’ї це позначиться позитивно. Головне – не завищувати своїх очікувань.