fbpx
Новини

Сьогодні магнітна буря: як на здоров’я людини впливає геошторм та що робити

Природа магнітної бурі – це взаємодія так званого сонячного вітру із магнітосферою нашої планети. Насамперед магнітне поле змінює одну з найважливіших фізичних характеристик здоров’я людини. Це спричиняє зміну роботи всього організму.

Найнебезпечнішими є перепади, які найчастіше викликаються Сонцем. Організм людини не встигає адаптуватися до подібних змін, що впливають на кров, і тому від магнітних бур у першу чергу страждають люди у віці і ті, у кого через якісь причини ослаблений організм.

Під час стрибків магнітного поля Землі організм людини скорочує вироблення мелатоніну, що впливає на стійкість організму до стресів. Це призводить до перепадів тиску, що може спричинити сильну втому

Як допомогти собі у несприятливі дні

Відмовитися від кави, шкідливих звичок і шкідливої їжі;

Повноцінний сон – не менше 7-8 годин на день;

По можливості більше перебувати у спокійній обстановці чи відпочинку, частіше гуляти на свіжому повітрі;

Відкласти прийняття важливих рішень більш сприятливий час.

Якщо ви схильні до впливу магнітних бур, то насамперед відстежуйте дні, в які спалахи на Сонці найбільш ймовірні. Якщо точно знати коли будуть магнітні бурі, вплив на здоров’я людини їх можна звести до мінімуму.

Сьогодні, 4 січня 2022 року, ймовірність магнітної бурі становить 1%, а сила геомагнітних ударів не перевищить позначки 3 бали.

You cannot copy content of this page