Сьогодні найкритичніший день літа: затемнення, молодик і сонцестояння 21 червня: як його потрібно прожити

У такі дні люди можуть відчувати брак удачі, тому перше, про що варто потурбуватися – це про її притягнення.

Літнє сонцестояння 21 червня

Це дуже яскрава і важлива подія, яка відбувається раз на рік і яка означає, що починається астрономічне літо. У цей день енергетика Сонця максимально потужна.

Літнє сонцестояння ще з давніх-давен вважалося різними народами і культурами дуже важливим днем. Це завжди був день великої удачі, радості та позитиву. Цього разу ситуація трохи інша, адже в цей день буде ще й затемнення з Молодиком.

Кільцеве сонячне затемнення 21 червня

Сьогодні Сонце закриється Місяцем, але не повністю. Місяць як би буде всередині сонячного диска. Таке затемнення називається кільцевим.

Через затемнення сьогоднішній день можна вважати напруженим. Пройде затемнення в знаку Рака. Це означає, що проблеми торкнуться найбільше сфери любові, спілкування і дружби.

Не варто забувати і про те, що сонячні затемнення завжди відбуваються в Молодик. Даний день місячного календаря завжди відрізняється особливою енергетикою. Через це кільцеподібне затемнення можна вважати часом, сприятливим для змін. Не варто сидіти склавши руки 21 числа.

Чому 21 червня – найкритичніший день літа

Вся справа в тому, що сонцестояння і затемнення Сонця – це дві полярні події, які абсолютно суперечать одна одній в плані енергетики. Сонцестояння – це розквіт сонячних сил, день найвищого розташування Сонця над горизонтом. Це повинен бути день радості і щастя.

Затемнення, та ще й кільцеподібне (найнебезпечніше і рідкісне з усіх) – це подія, при якій домінує нічне сонце – Місяць. Це дуже небезпечне явище, яке має принести людям усього світу багато проблем і негараздів.

Виходить, що сьогодні зустрічаються дві потужні сили, які протистоять одна одній. Люди ж будуть немов між молотом і ковадлом. Коли перемішуються позитивна і негативна енергетики, в світі відбувається те ж саме – хаос. Стає дуже важко відокремити погане від хорошого, добре від злого, чорне від білого. Це означає, що в цей день бажано залишатися всередині своєї зони комфорту і не стикатися з випробуваннями. Не варто сперечатися з людьми, встрявати в конфлікти.

Це ідеальний час для того, щоб побути наодинці з собою, тому що енергія навколишнього світу буде постійно збивати нас з шляху, змушувати робити те, що ми зовсім не хочемо робити. Важливо провести день в спокої і розміреному пошуку істини.

Якщо побути вдома наодинці не вийде, потрібно озброїтися байдужістю до провокацій оточуючих людей. Це корисно для всіх, хто збирається працювати в цю неділю. Сьогодні не найкращий день для прояву емоцій. Краще стримувати їх і не розповідати нікому про свої плани і думки.