Сьогодні небеса відкриваються: як правильно загадувати бажання на Водохреща

Вважається, що в ніч на Водохреще відкриваються небеса, щоб освятити всю воду на Землі і почути бажання і прохання кожної людини. Езотерики кажуть, що це чудовий час, щоб загадати бажання, адже воно потрапить відразу до “адресата”. Це час сили, коли все загадані мрії можуть здійснитися.

Як приготуватися до хрещенської ночі? Як правильно загадувати бажання? І що потрібно зробити, щоб задумане на Водохреща збулося?

Як підготуватися до загадування бажань?

Перший етап – подякуйте. Ви повинні сказати спасибі Всевишньому за те, що у вас вже є.

Другий етап – відпустіть заздрість. Ця енергія блокує посил у Всесвіт, тому потрібно її відпустити.

Третій етап – вибачте образи. Подякуйте всім кривдників за ті уроки, які вони вам піднесли, вибачте їх.

Загадуємо бажання

Спосіб 1 – бажання під подушкою. Напишіть 12 найпотаємніших бажань на невеликих шматочках паперу. Перед тим як лягти спати покладіть їх під подушку. Подякуйте Всесвіт за виконання ваших бажань. Вранці насамперед витягніть три листочка – ці бажання обов’язково збудуться.

Спосіб 2 – чаша з водою. Наберіть в чашу воду. Поставте її на стіл. В 12 ночі подивіться на воду, якщо ви побачили брижі, загадуйте бажання – це час сили.

Спосіб 3 – камінь у водойму. Якщо поруч з вами є водойма, то ввечері напередодні Хрещення прийдіть до неї. Візьміть кристал перламутру або аквамарина (їх можна купити в езотеричному магазині), в крайньому випадку підійде звичайний камінчик. Уявіть, що ваше бажання – це спалах, який «вселяється» в камінь. Потім киньте його в воду.

Читайте також: Водохреща або Йордан 19 січня: що потрібно зробити в цей день, а чого не можна

Спосіб 4 – бажання уві сні. Увечері напередодні Хрещення можете запитати у Всевишнього про все, що вас хвилює чи просто загадати бажання. Відповідь має прийти уві сні. Бажано сон запам’ятати, тому покладіть поруч з ліжком блокнот і ручку.

Спосіб 5 – бажання в ополонку. Якщо ви плануєте на Водохреща занурюватися в ополонку, то візьміть своє бажання з собою. Занурюючись, дякуйте Богові за виконання цього бажання.