Сьогодні один з найпотужніших днів сили у році – дзеркальна дата 12.12: як здійснити свої бажання саме сьогодні

Існують практики, які допомагають людям досягати важливих цілей на своєму шляху. У дзеркальну дату потрібно почати ними користуватися, тому що найкращого часу для цього просто не існує. Не потрібно чекати Нового року, щоб відчути чари. Вони народжується в нас самих прямо тут і зараз.

Енергетика 12.12

Для початку варто визначитися з тим, яким є цей день в цілому. Він пройде під управлінням числа 3, яке символізує духовне начало людини, його зв’язок з космосом і Всесвіту.

У цей день велика удача чекає людей, які вірять в себе, йдуть до своєї мрії крізь терни, незважаючи на труднощі. Це прекрасний час для очищення свідомості від невпевненості і страхів.

Як прискорити виконання бажань 12 грудня

12.12 дуже важливо сфокусуватися на духовний розвиток. Можна зайнятися медитаціями, почати використовувати слова-паролі на удачу або афірмації. Астрологи радять обернутися назад і подивитися на пройдений шлях, щоб зрозуміти, що відступати не можна.

12 грудня потрібно направити всі свої сили на постановку завдань. Потрібно переглянути свої пріоритети і набратися сміливості для того, щоб сказати собі: «Я зможу досягти задуманих цілей». Також буде потрібно сила волі, щоб не байдикувати, а почати рухатися до мрії саме в цей день.

Експерти вважають, що нові починання 12 грудня дуже важливі. Потрібно обов’язково приступити до чогось нового, щоб з’явилася мотивація і ентузіазм.

Також нумерологи відзначають, що в цей день необхідно правильно сформулювати свої бажання. Можна записати їх на листку паперу або в файлі на комп’ютері. Якщо ви зможете їх візуалізувати – намалювати або зробити колаж, – буде ще краще.

Трійка буде складена з Двійки і Одиниці. Це означає, що в спробах досягти бажаного можна як проявляти самостійність, так і просити оточуючих про допомогу.

Не бійтеся мріяти, думати про високе, цікаве, важливе. 12 грудня потрібно скласти план на найближчі кілька тижнів. У цей день Всесвіт наповнить вас упевненістю і допоможе направити думки в потрібний бік.