fbpx

Сьогодні осіннє рівнодення – день, коли можна здійснити мрію і притягнути до себе гроші: що можна робити і що не можна

Настає довгоочікуване рівнодення. Сьогодні, 22 вересня, Земля відміряє рівно три чверті шляху навколо Сонця. Це буде дуже сприятливий день, оскільки енергія Сонця буде максимально розміреною і спокійною.

Сьогодні найактуальнішим стає закон рівноцінного обміну. Всесвіт і Сонце забирають нашу позитивну енергію, трансформуючи її в удачу. Все хороше, що ви сьогодні зробите, може стати початком нового шляху в світле майбутнє.

Що можна робитимуть 22 вересня

У день осіннього рівнодення можна і навіть потрібно робити прибирання. Сонце хоче, щоб сьогодні все було чистим, щоб зайві речі не отруювали ваше життя. Це дуже сприятливий день для наведення порядку, позбавлення від мотлоху.

Також астрологи і експерти в галузі біоенергетики радять сьогодні більше часу проводити вдома. Але це не означає, що потрібно забувати про роботу. Все повинно перебувати в гармонії.

Гармонія повинна простежуватися і в любовних стосунках. Сьогодні можна і навіть потрібно йти на поступки другій половинці. Не бійтеся спілкуватися на складні теми і приходити до спільного знаменника.

Сьогодні дуже важливо доглядати за своїм будинком, за домашніми рослинами і тваринами. Можна прикрашати будинок живими квітами і створювати талісмани своїми руками. Також їх можна заряджати.

Можна і навіть потрібно дарувати один одному подарунки. У багатьох культурах в давнину вважалося, що в цей день потрібно зробити щасливими якомога більше людей.

Також стародавні традиції говорять нам, що в це свято Сонця важливо зустрічатися з родичами, відвідувати старих друзів, запрошувати гостей до себе . Обов’язково поспілкуйтеся з тими, кого давно не бачили.

Що не можна робити в це осіннє рівнодення

Не можна робити погані вчинки. Сонячна енергетика вимагає від людей доброти. Якщо ви будете когось обманювати або провокувати на негативні емоції, удача може покинути вас.

Також в цей день не рекомендується давати комусь гроші в борг, для оформлення кредитів. Кожен повинен користуватися тільки тим, що сам заробив. Не порушуйте баланс.

День не підходить для нових починань. Краще сфокусуватися на тих справах, які вимагають термінового завершення. Все нове корисно буде робити на наступний день – відразу після рівнодення.

Ще прикмети говорять про те, що краще не повідомляти ніяких поганих новин в цей день своїм родичам і друзям. Зачекайте до завтра. Не псуйте собі і оточуючим настрій.

You cannot copy content of this page