fbpx

Сьогодні особливо сильний магічний день, коли можна залучити в життя гроші, кохання і удачу. Ось як саме

Літнє сонцестояння – особливий час, коли енергетика простору допомагає досягти значимих успіхів і з легкістю долати негаразди. Три простих обряди, виконаних в цей день, допоможуть залучити удачу, забути про самотність і знайти достаток.

В день свята важливо пам’ятати про те, що позитивне мислення допоможе досягти бажаного, а проведення обрядів прискорить появу в житті благополуччя.

Ритуали на набуття фінансового благополуччя

У день сонцестояння знайти гроші допоможуть три простих обряди.

1. Перед тим, як вийти з дому, гроші в гаманці перераховують і залишають одну монетку біля порога, примовляючи: «Гроші з дому всі не несу – благополуччя фінансове привертаю. Як з дому піду, так і гроші за мною потягнуться, а як повернуся – вдома осядуть, додаватися стануть».

2. Монети розкладають по підвіконнях і не прибирають, поки не пройде день літнього сонцестояння. Після прибирають їх в скарбничку, примовляючи: «День довгий – доходу багато. Гроші удачею зарядилися, мені в житті знадобилися. Як в скарбничку покладу, так і на мрію заощаджу».

3. Залучити матеріальне благополуччя в день літнього сонцестояння допоможе миття підлоги грошовою водою. Після прибирання монети розкладають по всьому будинку, ховаючи їх у затишні куточки. Вони допоможуть залучити фінансову удачу і не залишитися без засобів до існування.

Ритуали на залучення любові

Позбутися від самотності, знайти другу половинку і насолодитися взаємними почуттями допоможуть прості ритуали, які виконують на сонцеворот.

1. Червону стрічку заговорюють: «Червоним кольором любов залучаю, почуття свої розпалюю. Як деревце росте і міцніє, так і почуття зароджуються. Як яблука встигають, так і любов на порозі чекає». Після цього стрічку пов’язують на гілку яблуні.

2. Залучити любов допоможуть такі слова: «Свічка горить, світлом своїм другу половинку вабить, путь-дорогу висвітлює, до мого порогу запрошує». Читають їх на червону свічку, яку запалюють в полудень і дають їй прогоріти до кінця.

3. Знайти другу половинку вийде, якщо сплести косичку з червоних ниток, примовляючи: «Любов заплітаю, почуття розпалюю. Ниточка до ниточки лягає, доля двох закоханих вершиться». Цей браслет носять, не знімаючи, щоб скоріше залучити любов у своє життя.

Ритуали на удачу 21 червня 2021 року

Знайти удачу в день літнього сонцестояння не складе труднощів. Для цього вибирають один з трьох запропонованих обрядів, щоб провести його і знайти щастя.

1. Чотирилисту конюшину, яка знайдений в день свята, приносять додому і заговорюють: «Сама природа удачу дарує, негаразди відводить, біди стороною проводить». Листочок висушують між сторінками книги і кладуть в затишне місце.

2. У горщик садять кімнатну рослину, поливають її і промовляють: «Поки квітка моя зростає, удача з будинку не піде». Для цього ритуалу підбирають одну з тих рослин, яка здатне привернути в будинок щастя і процвітання.

3. На листках паперу пишуть слово «удача», згортають вчетверо і розкладають по кишенях одягу, а також в затишні куточки будинку. Їх носять до зимового сонцестояння і потім спалюють. Вони допоможуть привернути увагу примхливої фортуни і не залишитися без підтримки в скрутну хвилину.

You cannot copy content of this page