Сьогодні особливий день, коли спадаючий Місяць допоможе залучити достаток та благополуччя в життя, зробіть одну просту річ

Понеділок день важкий. З’єднання Місяця і Венери в Знаку Скорпіона, яке задасть темп всього робочого тижня, попереджає нас про те, що буде багато суєти. Місяць у Скорпіоні, тому найкраща тактика – обережність і гнучкість, а не натиск і агресія. Астрологи повідомляють, що саме час згадати всі свої навички дипломатії, а також зимові ритуали, які допоможуть почати життя з чистого аркуша.

Фаза Місяця: 21 місячний день. Сьогодні секстиль спадаючого Місяця до Венери в Скорпіоні обмежить свободу вибору, але подарує шанс на удачу. Енергетика цього дня схиляє до обережності, гнучкості, самодисципліни і самообмеження. Акцент краще зробити на досвіді і дипломатичності. Актуальні теми любові і взаємин. Джерело.

Магнітні бурі: магнітної бурі 26 лютого не очікується, але активність Сонця все ще перевищена, так що метеочутливим людям важливо не перенапружуватися і вчасно відпочивати.

Що принесе удачу:

 • колективна робота, співпраця;
 • творча та інтелектуальна робота;
 • прийняття серйозних рішень;
 • дозвіл заплутаних проблем;
 • навчання, набуття нових навичок;
 • планування;
 • зміцнення авторитету;
 • розкриття талантів.

Що відлякає удачу:

 • напружена, нервова робота;
 • необдумані рішення;
 • імпульсивність;
 • нові починання;
 • судові справи;
 • переїзд.

Домашні справи за місячним календарем

Астрологи не радять сьогодні захоплюватися прибиранням і наведенням порядку. Місяць в Скорпіоні подарує якийсь енергетичний підйом, але витратити сили бажано на щось більш вартісне, ніж миття підлоги. Обмежтеся найнеобхіднішим. Точно потрібно протерти пил і викинути непотріб: в період спаду місячного диска ці два фактори призводять до енергетичного дисонансу в будинку.

Фінанси, справи і кар’єра в понеділок

Вплив місячного Скорпіона зазвичай протегує в різних справах, які допоможуть зміцнити авторитет, налагодити зв’язки, знайти нових однодумців і розширити сферу свого впливу. Корисно ставити і уточнювати формат ділових відносин. Місяць в Скорпіоні допоможе вигідно виділитися і зробити відмінне враження, тому будь-які світські раути, зустрічі, корпоративи, співбесіди і збори пройдуть на ура.

Також день відмінно підходить для початку творчого проекту, що вимагає розумових вкладень. Скорпіон протегує навчанню, зміцнює дух і волю. Саме сьогодні можна дозволити найбільш заплутані ситуації шляхом інтуїтивного бачення.

Астрологи попереджають: 25 лютого через аспекти Місяця і Венери Фортуна буде непередбачувана. Прибуток може як несподівано з’явитися, так і стрімко зникнути. З цієї причини не рекомендується укладати угоди і брати кредити в сумнівних банках.

Любов і стосунки на 21 місячний день

У цей місячний день не виключена підміна поглядів і ідеалізація партнера. Стрибки настрою забезпечить аспект Місяця, що напевно позначиться на взаєминах. Виправити ситуацію допоможе романтика і чуттєвість. З їх допомогою вдасться оновити відносини і порадувати кохану людину. Одиноким людям і парам, які переживають тимчасову кризу, бажано діяти обережно. Дипломатичність, почуття такту і готовність перечекати бурю виручать в цей складний день.

Не варто забувати, що вплив місячного Скорпіона загострює як любовні почуття, так і образи. Тих, хто ніяк не може пробачити партнера, підживлення негативом з боку Місяця підштовхне до необачних вчинків.

Що надіти 25 лютого

Найбільш виграшним кольором для такого магнетичного дня стане винний або червоний. Сьогодні зустрічати будуть по одягу, так що яскравий образ допоможе правильно подати себе в суспільстві. Вибір матеріалу і прикрас залишається за вами, астрологи лише радять вибирати щось природне. А врівноважити своє яскраве вбрання вийде за допомогою спокійного декору, гармонійних принтів або непомітних аксесуарів.

Читайте також: Покладіть у гаманець лавровий листок і вже за тиждень ви будете вражені результатом

Настрій і здоров’я сьогодні

Незважаючи на те що Місяць продовжує спадати, запас сил сьогодні буде на рівні. Корисні фізичні навантаження, особливо якщо в планах скинути зайву вагу або зміцнити імунітет. Ще одна важлива порада астрологів – позитивне мислення. Отруйний Скорпіон може позбавити впевненості в собі, тому для продуктивного дня потрібно позитивний настрій і бажання діяти.

В такий день, як сьогодні, бажано присвятити час самовдосконаленню. Звертайте увагу на внутрішній голос. Коли Місяць знаходиться в Скорпіоні, у нас з’являється можливість розкрити таланти, знайти своє призначення, відчути, на що ми здатні насправді. Час знайти себе у творчості: співайте, пишіть, шукайте нові можливості для самовираження і самореалізації.