fbpx

Сьогодні особливий день, коли відбудеться місячне затемнення в повний Місяць: що нас чекає

Цього дня відбудеться часткове місячне затемнення у Знаку Тельця. Це означає, що сьогоднішній повний Місяць буде в рази небезпечніший за звичайний. Астрологи розповіли нам про те, що на нас чекає цього дня.

Цей день входить до числа найнебезпечніших у листопаді. Сьогодні не можна розслаблятися та пливти за течією. Намагайтеся взяти своє життя у власні руки, не довіряючи нікому вирішувати щось за вас.

Підвищення агресії

Та мала частина людей, яка якимось чином зможе в цей Повний місяць знайти в собі сили для того, щоб вирішити проблеми мирним шляхом, стане набагато щасливішою. У них буде можливість присвятити час не сваркам та розбіркам, а своїй родині, відпочинку, справам.

У цей повний Місяць нас чекають неприємні випадкові зустрічі в транспорті, в чергах. Люди будуть непоступливими. Якщо хтось образить вас, не звертайте на це увагу. Так, ваше самолюбство може постраждати, але повірте, що це найменше з того поганого, що може статися, якщо ви підтримаєте агресора.

Поява лицемірства та пліток

Через затемнення Місяця в цю повню може відбутися суттєвий сплеск пліток. Не вірте тому, що вам говорять про інших людей, поки ви самі не переконаєтеся в цьому. Довіряйте фактам, тому що багато хто захоче спотворити правду заради своєї вигоди.

Люди будуть частіше брехати і вдавати. У кожного може виникнути бажання прикрасити правду, але краще не робити. Ви можете втратити авторитет.

Проблеми з покупками

Місячні затемнення часто провокують людей на так звані емоційні покупки, коли нам хочеться щось купити, але не через здоровий глузд, а просто так, щоб зробити собі приємно. Намагайтеся не здійснювати таких витрат.

Максимум, що сьогодні можна робити, це заплановані і не дорогі покупки. Можна купувати їжу, господарські товари, якісь дуже важливі дрібниці.

Намагайтеся більше працювати, менше лінуватися та сумувати. Заробляйте гроші, але не поспішайте їх витрачати, якщо не хочете потрапити в халепу.

Поганий настрій

Місячні затемнення викликають проблеми на емоційному рівні. Не виключено, що сьогодні ви випадково згадаєте якісь неприємні події з минулого, почнете корити себе за помилки та програші на фінансовій та любовній ниві.

Астрологи наполегливо рекомендують не занурюватися в думки про минуле і в ностальгію за минулим кохання. У такий день, як цей, краще фокусуватися лише на тому, що відбувається зараз.

You cannot copy content of this page