Сьогодні особливий Молодий Місяць: ось що потрібно зробити в цей час, а чого не варто

Січневий Молодик пройде в сузір’ї Водолія. Цей союз астрологи називають одночасно хаотичним і перспективним. Високосний рік багатий на такі події, і навіть у святковий день потрібно бути обачними. Експерти рекомендують студентам зменшити запал під час святкування, щоб не зіткнутися з труднощами. Ну а познайомитися з перспективами і небезпеками цього дня варто всім без винятку. Джерело

Що можна робити в Молодик 25 числа

Відвідувати церкву. У цей день віруючі вшановують пам’ять великомучениці Тетяни і моляться їй, просячи захисту і заступництва. Студенти в святковий день також звертаються за допомогою до вищих сил.

Прислухатися до інтуїції. Молодик у Водолії призводить почуття до максимального піку, і в цей час можна запросто зробити вчинки, про які згодом доведеться пошкодувати. У зв’язку з цим астрологи рекомендують не ігнорувати внутрішній голос. Він допоможе знайти вірне рішення і не піддатися миттєвим поривам.

Змінюватися на краще. День Молодого місяця – час для змін, які допоможуть залишити в минулому невдачі. Енергетика дня забезпечить додатковий імпульс тим, хто націлений на результат і готовий випробувати себе на міцність. 25 число – відмінний день для того, щоб залишити шкідливі звички, які не тільки ведуть до проблем зі здоров’ям, а й крадуть удачу.

Відсвяткувати китайський Новий рік. 25 січня багато знову збираються за святковим столом, переймаючи закордонну традицію. Свято пройде вдало і щастя прийде в будинок, якщо дотримати деякі правила:

  • поставити живі квіти;
  • запросити близьких на свято;
  • запустити кілька вертушок і запалити бенгальські вогні, щоб відлякати нечисть;
  • приготувати червоні конверти з грошима для залучення фінансового благополуччя;
  • провітрювати приміщення, щоб прогнати біди і неприємності;
  • прикрасити будинок, використовуючи китайські символи удачі, процвітання і здоров’я.

Зайнятися самоосвітою. У січневий Молодик будуть ідеальні творча діяльність і робота, спрямована на отримання нових знань. У суботу під заступництвом Сатурна буде простіше приймати серйозні рішення, планувати і йти до успіху.

Планувати. Молодик – не найкращий час для активних починань, тому астрологи рекомендують присвятити час знайомій роботі і зайнятися плануванням. Складання планів дозволить виключити помилки і промахи і в період зростаючого Місяця активно зайнятися виконанням задуманого.

Що не можна робити 25 січня

Піддаватися негативним думкам. Місяць у Водолії впливає на емоції і підсвідомість, і в цей час можна запросто налаштувати себе не на успіх, а на поразку. У зв’язку з цим важливо гнати геть погані думки і не дозволяти нікому керувати собою, щоб не потрапити під вплив руйнівних програм. Захиститися від маніпуляторів допоможуть перевірені техніки, а також обачність.

Проводити серйозні угоди. Незважаючи на те, що день в цілому вдалий для ділового спілкування, вплив Водолія може стати згубним. У цей час не можна піддаватися почуттям і емоціям і здійснювати необачні кроки, тому ділові зустрічі краще відкласти або провести їх таким чином, щоб 25 числа не підписувати ніяких документів і не розлучатися зі своїми накопиченнями.

Потурати настрою. В Молодик велика ймовірність потрапити у владу депресії або апатії, згубних для кожного. У цю добу безпричинна дратівливість також може зіграти свою роль, а значить, важливо справлятися з перепадами настрою і налаштовувати себе на позитивне мислення.

Збиратися в подорожі. 25 січня далекі поїздки небажані, особливо якщо вони є спонтанними і незрозуміло, що чекає в кінці подорожі. Тим, кому все ж доведеться вирушити в дорогу, не варто забувати про прикмети, які допоможуть уникнути неприємних казусів і подальшого розвитку неприємностей.

Читайте також: Гороскоп з 27 січня по 2 лютого: тиждень обіцяє труднощі, нове кохання і неочікувані сюрпризи

З’ясовувати стосунки. Молодик у Водолії може стати прекрасним днем, а може привести до сварок і конфліктів – і навіть до розставань. У зв’язку з цим важливо уникати будь-якого прояву агресії і стримуватися, якщо хочеться відповісти на грубість подібною поведінкою.

Перевтомлюватися. Сил під час Молодика не так вже й багато, а значить, їх потрібно берегти. Перевтома і активні фізичні навантаження можуть послабити імунітет, що стане недозволеною розкішшю в розпал сезону простудних захворювань.