fbpx

Сьогодні останній Молодик 2018 року: не пропустіть свій шанс на щастя

7 грудня пройде останній Молодик минає в знаку Стрільця. Цей день обіцяє бути дуже сприятливим, тому дізнайтеся, що необхідно зробити, щоб спіймати удачу за хвіст? Джерело.

Молодик в Стрільці – неймовірно сильний день, в який ви зможете, нарешті, зробити все те, що хотіли і в корені змінити своє життя. Не пропустіть свій шанс і прислухайтеся до своєї інтуїції, адже Всесвіт надає такі можливості не часто. Отже, про які небезпеки варто знати, щоб максимально продуктивно використовувати енергію цього дня?

Що потрібно зробити в той день, щоб привернути щастя і удачу?

Прекрасний час для того, щоб кардинально змінити своє життя і втілити в життя давно задумане. Ваc буде супроводжувати удача і везіння, тому сміливо починайте бізнес, міняйте місце роботи, плануйте переїзд або покупку нерухомості.

Цей день ідеально підходить для того, щоб розлучитися зі своїм минулим, пробачити всі образи, відпустити застарілі стосунки і почати рухатися далі.

Місяць у Стрільці дозволить подивитися на проблемну ситуацію з різних сторін, саме це дозволить знайти вихід з проблемної ситуації.

Не очікуйте, що багатство, любов і удача зваляться на вас з неба, почніть робити кроки і поступово ваше життя налагодиться.

Якщо не можете знайти щастя в особистому житті, перестаньте зациклюватися, займіться своїм саморозвитком і зовнішністю.
Якщо проблеми на роботі, складіть нове резюме, пропишіть свої сильні сторони і почніть розсилати його.

Не можете визначитися за що хапатися – напишіть чіткий план, який допоможе вам по іншому поглянути на ситуацію і розставити пріоритети.

Щоб змінити соє життя на краще і розлучитися з минулими неприємностями, змініть в цей день зачіску або хоча б трохи оновіть стрижку. З обрізаним волоссям з вашого життя піде негатив і пагана енергетика.

Будьте уважні!

Не звертайте уваги на випадкові неприємності: нічний кошмар, розбита чашка або чорна кішка не повинні зіпсувати ваш настрій і наміри. Слухайте себе і не реагуйте гостро на зовнішні обставини, інакше зациклившись на негативі, дозволите своєму життю розвиватися зовсім за іншим сценарієм.

Читайте також:Найкращі привітання з Днем ангела для Катерини

У цей день думки повинні бути виключно позитивні, всі ваші дії повинні бути спрямовані на благі справи, як для вас, так і для оточуючих людей. Знайте, якщо ви задумали заподіяти комусь біль або неприємності, вони з лишком повернуться до вас. Також повернуться і добрі справи, які ви щиро зробите в цей день.

You cannot copy content of this page