Сьогодні початок ретроградного Меркурія: що варто знати і чого остерігатися

У ретроградному русі Меркурій повторить свій шлях по Знаку Рака. З точки зору езотерики, це буде час, коли люди ненадовго повернуться думками в минуле, сповільняться в справах, звернуться всередину себе, щоб переосмислити отриманий досвід і закріпити результати. Тривалість ретро-фази складе 25 днів.

Меркурій відповідає за мислення людей, і зараз він буде рухатися по Знаку Рака. У цьому сузір’ї планета практично втрачає свої якості і впадає в залежність від внутрішнього світу. Це говорить про те, що будуть порушені питання особистого простору. Всі події, які відбудуться з 18 червня по 12 липня, будуть пофарбовані емоційними фарбами. Дуже багато чого буде залежати від уміння стримувати страх і не піддаватися панічним атакам.

Подорож Меркурія в глибини людської психіки може закінчитися розкриттям старих таємниць, проблем і комплексів. Дуже важливо знайти в собі сили і подивитися в обличчя страхам, проаналізувати вчинки минулого, щоб винести нові уроки і почати шлях до розвитку і нового життя. Для цього може знадобитися усамітнення.

Особливо небезпечний період очікується з 19 по 24 червня, коли вплив ретро-Меркурія буде посилений Сонячним затемненням. Це може спровокувати конфлікти, агресію, необ’єктивність, поспішність висновків, зраду близьких, обман.

Рекомендації астрологів в період ретроградного Меркурія

Астрологи радять зменшити зовнішню активність і активізувати внутрішнє життя. Корисно зануритися у власні думки, згадати минулі переживання, проаналізувати свої почуття. Більш ретельна робота над собою, яка в звичайний час відкладена, допоможе розібратися в собі і, можливо, намацати нові шляхи особистісного розвитку.

Ретро-Меркурій дає шанс повернутися до минулих справ та ідей: в них можна знайти щось важливе і корисне, що допоможе зрушити з мертвої точки. Для того, щоб скористатися ефектом ретроградності, намітьте повторні кроки в справах, які не вийшло закінчити з першого разу.

Експерти радять не забувати, що період ретроградації Меркурія – це ще й час кармічного бумеранга, коли кожній людині повернуться плоди її минулих вчинків. Той, хто наполегливо працював і йшов шляхом свого призначення, зберігаючи гармонію всередині себе, отримає зараз в кілька разів більше, ніж міг очікувати. Той, хто лінувався, погано ставився до оточуючих, ігнорував підказки Всесвіту, повинен приготуватися до справедливих наслідків. Найголовніше – з повним спокоєм ставитися до будь-яких негараздів. Адже якщо щось руйнується, значить, звільняється простір для чогось більш важливого.

У цей період варто уважно стежити за тим, що відбувається, аж до прочитання кожного рядка в контракті і перевірки касового чека. Якщо потрібно, перевіряйте ще інформацію три рази. Ретро-Меркурій любить напустити туману в справи, особливо що стосуються грошовій сфері.