Сьогодні початок ретроградного Юпітера: про що попереджають астрологи

Бурхливі події в небесних сферах яскраво позначаться на наших життях, тому середина травня може виявитися проблемною і насиченою непередбаченими подіями. Виною тому – складні комбінації небесних тіл. Відразу три ретроградні планети (Сатурн, Венера і Юпітер) викличуть численні конфлікти між минулим і сьогоденням, сповільнять перебіг подій, послаблять волю і віру в краще, посилять негативні тенденції і жорстокість в людях, вдихнуть у багатьох спрагу наживи і агресію. Ретроградні планети обіцяють нам насичений і проблемний період, але уникнути їх впливу можна, якщо бути готовими заздалегідь.

Як вплине ретроградний Юпітер на знаки Зодіаку

Юпітер – третя планета, що починає в травні ретроградний рух. Період ретроградації розпочнеться 14 травня і триватиме всю весну і літо, аж до 13 вересня. Зрозуміло, таке довге перебування планети в ретро-фазі внесе суттєві корективи в життя багатьох людей.

Важливо відзначити, що вплив ретро-Юпітера прихований: його вплив проявляється поволі, з часом стаючи все сильнішим і стабільнішим. Найголовніша відмінність Юпітера від інших активних планет, що рухаються в зворотному напрямку, – неспроможність противитися його впливу.

Оскільки Юпітер протегує Ракам, Стрільцям і Рибам, то навіть в період своєї ретроградності він надасть підтримку представникам даних Знаків. Незважаючи на те, що вони будуть періодично стикатися з труднощами, особливих проблем обставини, що склалися їм не доставлять. Решту представників Зодіакального кола астрологи попереджають про ризики піти на нижні витки спіралі розвитку і навіть погіршити свої життя, чутливість і інтуїцію.

Небезпеки і ризики в період ретроградного Юпітера

Активність ретроградного Юпітера почне зростати з 14 травня. Але сила його впливу буде збільшуватися поступово, що дасть можливість адаптуватися і звикнути до його впливу. З 14 травня буде спостерігатися малопомітне уповільнення в сферах, що стосуються грошей, навчання, статусу.

Деякі труднощі можливі і в питаннях особистого життя. Юпітер може забрати почуття щастя, задоволеності своїм життям і разом з ними – нові надії. Чим би ви не займалися – друзями, справами, відносинами або творчістю – усюди можуть потрапляти стримуючі фактори. У складних ситуаціях астрологи радять опиратися не стільки на громадські правила, скільки на власні відчуття і досвід.

Ретроградація Юпітера – унікальний шанс розібратися в своїх почуттях і бажаннях. Цілеспрямованість, відповідальність і практичність – три стовпи, на які варто спиратися. Так, доведеться присвятити чимало часу самоаналізу, зосередитися на духовності, змінити багатьом звичкам, відмовитися від деяких задоволень і розваг, але якщо вдасться витерпіти всі незручності і вистояти, то Юпітер не пошкодує відповідних подарунків.

Уповільнення процесів очікується в сфері освіти, юриспруденції та фінансів. Періодично можуть виникати нестиковки, помилки, затримки, які зажадають додаткової уваги та аналізу.

Стануть на паузу і справи з довгостроковою перспективою. Тому експерти радять почекати хоча б до літа з початком нових проектів, доленосними рішеннями, відкриттям бізнесу і переїздами. При ретро-Юпітері важливо пам’ятати про терпимість, уникати різких змін і постаратися лояльно ставитися до подій.