fbpx

Сьогодні Повний Супермісяць: що можна і не можна робити в цей особливий день

Астрологи розповіли, чим буде примітний цей день і яких дій слід уникати. Намагайтеся прислухатися до порад експертів, щоб не потрапляти в скрутні ситуації.

Цього разу повний Місяць буде знаходитися знову в Стрільці, але в цілому енергетика дня буде більш сприятливою, ніж місяць тому. З іншого боку, максимальна близькість Місяця до Землі знову не дасть нам багато свободи. Цей день сміливо можна віднести до найнебезпечніших в червні.

Що можна робити 24 червня

У цей Повний Місяць вам слід займатися справами по дому. Можна провести легке прибирання. Це благотворно позначиться на вашій енергетиці і на енергетиці ваших близьких.

Можна займатися плануванням справ на майбутнє. Повний Місяць у Стрільці погано допомагає у вирішенні поточних задач, але зате з радістю допоможе вам успішно спланувати все на завтра, на тиждень або місяць вперед.

Можна і навіть потрібно слідувати розкладу на сьогоднішній день. Не міняйте плани і намагайтеся займатися тільки звичними справами. Астрологи радять не винаходити заново колесо. У такі дні ризики і авантюри обходяться дуже дорого.

Що не можна робити в цей Повний місяць

У період Повного Місяця не варто перевтомлюватися. Стрілець сприяє відновленню сил, але цього разу втрата енергії буде куди більш потужною. Деякі справи можуть захопити вас настільки сильно, що ви забудете вчасно зупинитися. Повний Місяць у Стрільці відключить внутрішні «гальма».

Також не можна подорожувати. Повний Місяць в дев’ятому секторі гороскопа не сприяє успішним поїздкам. В дорозі можуть з’являтися проблеми і негаразди. Можливі поломки автомобіля. Також ви можете забути свій паспорт або квитки на літак, не взяти з собою потрібні вам речі і так далі.

Не можна сьогодні приймати за чисту монету все, що вам говорять оточуючі. Це може сформувати невпевненість, привести до духовного хаосу. Думки почнуть плутатися, свідомість зміниться. Довіряйте лише тому, що бачите, і тому, у що вірите самі. Чужі поради краще ігнорувати.

Не давайте нікому порожніх обіцянок і в цілому не брешіть. Брехня в Повний Місяць у Стрільці може бути нормою для токсичних людей, але не варто уподібнюватися їм і обирати схожу стратегію.

Намагайтеся також не сприймати бажане за дійсне. Будьте реалістами, адже саме такі люди зможуть стати успішнішими. Ті, хто живе в своїх мріях, платять за це удачею, якої і так буває недостатньо.

You cannot copy content of this page