fbpx

Сьогодні розпочався ретроградний рух Юпітера – найбільшої планети Сонячної Системи. Астрологи розповіли, що нам принесе ця подія в найближчі місяці і як можна буде обійти перешкоди з 20 червня по 18 жовтня

Ретроградність – це зворотний рух планети по нічному небу. З давнини вважається, що це несприятливий стан нічних світил, який обіцяє нам неприємності. Енергетика Юпітера не є таємничою або непередбачуваною, тому період зворотного руху з 20 червня по 18 жовтня буде досить стабільним.

Що нас чекає в найближчі місяці через ретроградності Юпітера

У період ретроградності 2021 року Юпітер пройде за такими Знакам, як Риби і Водолій. Це означає, що найбільші проблеми можуть спіткати нас у сфері роботи і саморозвитку.

Починаючи з 20 червня Юпітер буде нести негатив, але не всім. Є два Знака Зодіаку, які просто будуть отримувати від цієї планети-покровителя менше удачі і позитивної енергетики. Йдеться про Рак і Риби. У цих людей буде гірше працювати інтуїція, але повністю вона не зникне. А ось у інших Знаків Зодіаку очікуються серйозні проблеми в роботі шостого почуття. Воно може обманювати їх.

Це буде час стереотипів. Багато з нас можуть зустріти на своєму шляху людей з надмірно консервативними поглядами. Це будуть непоступливі особистості, які вважають, що знають все і про всіх.

Якщо Юпітер в прямому русі надихає нас, то ретроградність цієї планети поставить хрест на пошуках ентузіазму та мотивації. Великі труднощі будуть відчувати люди творчого складу розуму і творчих професій.

Юпітер в зворотному русі зробить нас всіх менш організованими. Навіть найбільш пунктуальні люди можуть в цей період спізнюватися або забувати про щось важливе. Підвищувати або навіть підтримувати свій авторитет в суспільстві і робочому колективі буде набагато складніше.

Безглузде засудження в період ретроградного Юпітера – це норма. Люди будуть звинувачувати одне одного у всіх гріхах, аби прибрати з себе відповідальність за поточні проблеми.

Головні поради астрологів на період з 20 червня по 18 жовтня

Абстрагуйтеся від думки суспільства. Якщо вам хтось буде говорити, що потрібно триматися за роботу, заводити дітей або, навпаки, розлучитися з коханою людиною, пам’ятайте, що ці поради можуть привести вас до розбитого корита. Думка суспільства буде вкрай небезпечною. Непокору навколишні будуть розцінювати як вашу дурість, але не звертайте на це увагу.

Щоб подолати творчу кризу, доведеться діяти. Не чекайте натхнення, а просто перебирайте варіанти. Можливо, хорошим виходом з важкої ситуації буде запозичення чужих ідей. У такому випадку потрібно буде проявляти деяку обережність, щоб вас не звинуватили в плагіаті.

Поучитесь розважливості й обережності у таких Знаків, як Діва і Козеріг. Найбільш важливою обережність буде на початку і в кінці ретроградності Юпітера. Плануйте справи так, щоб комар носа не підточив. Ще краще буде мати під рукою план «Б».

Не робіть дорогих покупок в сфері техніки і електроніки. Це буде актуальним з 28 липня і до самого кінця ретроградності. Астрологи не радять купувати гаджети, автомобілі, холодильники, телевізори та інші блага сучасного світу.

Есперти радять з усіма великими і дрібними проблемами на своєму шляху розбиратися максимально швидко. Не відкладайте нічого на потім, тому що Юпітер може зробити так, що проблема перестане вас турбувати і хвилювати на деякий час, а потім раптово знову вдарить по нервах, коли ви цього не будете очікувати.

You cannot copy content of this page