fbpx

Сьогодні Сатурн починає свій ретроградний рух: чого чекати з 5 червня до 23 жовтня

Ретро-фаза будь-якої планети може бути небезпечною. Сатурн у цьому плані не є винятком.

Енергетика Сатурна дуже відрізняється від більшості інших планет. Тому його ретро-фаза дуже небезпечна. У такому становищі планета пробуде аж до 23 жовтня, що досить довго. На жаль, протягом усього цього часу нам з вами треба бути напоготові.

Втрата впевненості у собі

Ця проблема з’явиться переважно через те, що наша думка щодо звичних питань та проблем зміниться на інше. У цьому виникатиме бажання прислухатися до чужої думки. З якоїсь дивної та невідомої причини нам буде простіше вселяти хибні істини. Це означає, що нас можуть обманювати набагато частіше, ніж зазвичай.

Остерігайтесь людей, які без особливої ​​на те причини намагаються запевнити вас у тому, що здається вам неправдою. Обман та шахрайство процвітатимуть, але не відразу. Сатурну потрібен час, щоб «розігнатися». Ретрофаза планети почне впливати на нас негативно відразу, але вийде на пік приблизно через 3-4 тижні після свого початку.

На той час астрологи радять зміцнити віру в себе. Для захисту від маніпуляторів корисно посилити свою енергетику.

Поява страхів

Усім нам варто бути обережнішими зі своїми думками. Не треба ганяти у голові можливі варіанти негативного розвитку подій. Якщо думати про щось погане, це може спровокувати появу страхів, вірусних програм. Якщо такі з’являтимуться з 5 червня по 23 жовтня, то позбутися їх стане практично неможливо. Точніше, це цілком реально, але вимагатиме величезних витрат терпіння та часу.

З цієї причини намагайтеся не звертати увагу на негативну думку людей, які кажуть вам, що все буде погано, що ви щось не зможете зробити, що наша доля не залежить від нас і таке інше.

Ослаблення інтуїції

У періоди ретроградності Сатурна багато астрологів радять не довіряти інтуїції. Інші експерти говорять про те, що довіряти шостому чуття та внутрішньому голосу можна, але не сліпо. Потрібно проводити паралелі з минулим досвідом, керуватися здоровим глуздом та бути обережними.

Сатурн не знижує силу передчуття до нуля, але може спотворити наші відчуття на момент появи осяянь. Словом, наступні 5 місяців можуть бути досить складними для тих, хто звик діяти по натхнення і довірливо слідувати за натхненням.

You cannot copy content of this page