fbpx

Сьогодні складний день: що слід зробити, щоб уникнути проблем і неприємностей

Бувають такі дні, коли наші емоції б’ють через край, а неприємностям немає кінця. Сварки з близькими, зіпсовані стосунки з друзями, складності на роботі, крадіжка гаманця – все несподіваним чином обрушується на голову відразу і в один день. Ми підкажемо, як слід поводитися сьогодні, щоб уникнути проблем і піти від неприємностей.

23 березня енергетично вважається несприятливим днем, всі ми живемо в одному Всесвіті, де все взаємопов’язано, а зірки і планети, Сонце і Місяць впливають на наш настрій і прояв емоцій. Згідно з астрологічним календарем кожен день має своє значення і енергетику. Сьогодні, в 7 місячний день, не найкращий час для початку нових справ, рекомендується не вступати в конфлікти і бути взагалі «тихіше води, нижче трави» – це дозволить найкращим чином пережити сьогоднішній непростий з енергетичної точки зору, день і вечір.

Сьогодні особливе значення надається магії слова, сказана навіть швидкоплинно фраза буде мати колосальну силу – як негативну, так і позитивну. З особливою обережністю підбирайте слова, спілкуючись з людьми, образити сьогодні фразою і викликати людину на конфлікт дуже легко. Особливу силу в це день мають молитви.

Не піддавайтеся на конфліктні ситуації, будь-якими способами намагайтеся піти від них, сварка може вилитися в непоправні негативні наслідки і навіть привести до розриву стосунків з дорогими для вас людьми. У сьому місячну добу взагалі бажано більше відмовчуватися.

Читайте також: Сьогодні День пам’яті святої Василини: що слід зробити, а чого остерігатися в цей день

Будьте особливо пильні, уважні і обережні в цей день – уважно переходите дорогу, тримайте при собі сумки, добре перевіряйте, чи закрили вхідні двері в будинку.

Всю енергію сьогодні краще використовувати для творення: продумуйте нові проекти, займіться творчістю.

Вечір краще провести вдома, з улюбленою книгою і чашкою ароматної кави з молоком. Сьогодні слід уникати гучних компаній, грошових витрат і прогулянок по темних вулицях.

Джерело.

You cannot copy content of this page