fbpx

Сьогодні слід фарбувати великодні яйця – зробіть це вишукано та оригінально

Світле свято Великодня є одним з найбільш улюблені для багатьох з нас. Саме свято і підготовка до нього це особливий процес, в якому потрібен душевний підхід.

Щоб пофарбувати яйця оригінально і красиво зовсім не обов’язково бути фахівців в цій справі. З цим може впоратися навіть дитина.

Крім того, що всі ці способи не займуть у вас більше 15 хвилин, так ще ви безсумнівно залишитеся задоволені результатом.

Звичайно ж, для цієї справи вам будуть потрібні варені круті яйця і бажано білого кольору. Якщо ж ви візьмете яйця темного кольору, то ефект від фарбування може відрізнятися від бажаного. Отже, підготуйте робочу поверхню, барвники ну і самі яйця.

Читайте також: Паска великодня: найкращі та найсмачніші рецепти з фото

спосіб 1: Візьміть яйце і ретельно оберніть його серветкою. потім вам необхідно наносити на яйце по краплині кожного з ваших барвників в хаотичному порядку. Після, дайте яйцям підсохнути хвилин 7. Розгорніть серветку. (відео 1)

спосіб №2: Для цього способу крім усього іншого, вам знадобитися 1/2 ст.л. соняшникової олії. Вам необхідно розвести барвники у воді, а після додати олію. Перемішайте суміш. Акуратно занурте яйце у ​​фарбу і обережно повертайте його, поки воно не забарвиться. Після, дістаньте яйце і протріть вологою серветкою. Вийде незрівнянний мармуровий ефект.

спосіб №3: І ще один цікавий спосіб – фартування зеленкою та цибулинням (відео 2)

You cannot copy content of this page