fbpx

Сьогодні Сонце в з’єднанні з Меркурієм: які небезпеки нас підстерігають в цей понеділок

Цей понеділок буде далеко не найсприятливішим. Астрологи зазначають, що сьогодні Сонце увійде в з’єднання з Меркурієм, а подібний аспект є вкрай несприятливі.

Енергетика Меркурія сьогодні зросте, але активізуються найнеприємніші сторони цієї планети. Сонце відає емоціями, але сьогодні вони будуть переважно негативними. Все через з’єднання двох цих небесних об’єктів. Такий аспект завжди виводить назовні все найгірше. Будьте гранично обережними.

Які небезпеки підстерігають 19 квітня

Перша і найголовніша небезпека цього дня – розквіт пліток, лицемірства і обману. У цей день люди будуть максимально грубими, нечесними і готовими піти на будь-які хитрощі заради досягнення своїх цілей. Також плітки і обман можливі через наявність образ і бажання помсти. Будьте гранично обережними в спілкуванні з тими людьми, яким ви колись переходили дорогу. Сьогодні вони можуть спробувати повернути вам борг.

Відкриття любовних трикутників. Не виключено, що в цей день багатьом з нас доведеться зустрітися зі зрадами. Це можна було б включити в попередній пункт, але зради в такі дні можуть відбуватися спонтанно, абсолютно ненавмисно. Саме тому краще триматися ближче до другої половинки і подалі від міцних напоїв.

Інформаційні атаки. У цей день можна підхопити вірус в інтернеті. Будьте обережнішими з зовнішніми носіями інформації, перевіряйте їх на віруси перед використанням. Також не переходьте по сумнівним посиланнях і видаляйте спам. Не завадить змінити паролі на пошті, в соціальних мережах. Шахраї можуть орудувати і через телефон. Не переводьте нікому гроші, будьте гранично уважними і зосередженими.

Інші поради астрологів на цей понеділок

Намагайтеся говорити тільки правду і не обманювати нікого заради своєї наживи. Це може обернутися величезними проблемами в справах і в любові. Ви можете позбутися друзів і поваги колег.

Незважаючи на те, що сьогодні потрібно бути ближче до коханої людини, не варто обмежувати її свободу, ревнувати, влаштовувати допити і тиснути на неї. Кожен повинен займатися своїми справами, без докорів, сварок і негативу. Також астрологи радять якомога менше змушувати робити щось по дому своїх дітей.

Утримайтеся від покупок. Меркурій в занепаді не зможе вчасно захистити вас від проблем. Можливо, що ви зробите покупку, про яку пошкодуєте після. Саме тому зараз краще почекати з цим.

Намагайтеся дивитися на життя через призму оптимізму. Можуть відбуватися найрізноманітніші неприємні або несподівані речі, але все погане залишиться в цей день і не піде далі, якщо ви не дозволите цьому статися. Просто сподівайтеся на краще.

Намагайтеся не відхилятися від стандартного розпорядку дня. Сьогодні ризики обернуться для вас великими негараздами, зниженням продуктивності. Ні в якому разі не міняйте плани на день, тому що це загрожує новими проблемами.

You cannot copy content of this page