fbpx

Сьогодні, в День святої Ірини, потрібно бути особливо обережними, а жінкам ось що зробити

18 травня в православ’ї згадують ранньохристиянську святу великомученицю Ірину Македонську. У народному календарі дата отримала назву день мучениці Ірини, Аріна-капустянка, Аріна-розсадниця.

На Русі святу Ірину називали в народі Аріною. Сьогодні жінки моляться їй перед тим, як висаджувати розсаду капусти, і просять хорошого врожаю. Чоловіків до капустяної розсади не підпускають, інакше овоч не вродить.

Будьте обережні, не попадіться на обмани і каверзи

18 травня — досить важкий день в емоційному плані, постарайтеся бути стриманими і розсудливими. Сьогодні дуже велика ймовірність стати жертвою підступу або обману. Дізнайтеся, які найпоширеніші способи обману оточують нас у повсякденному житті.

Обмани в торгових точках

Найбільш часто нас дурять в магазинах, особливо в супермаркетах. На що потрібно звертати увагу?

1. Розплатившись на касі, завжди перевіряйте чек. Досить поширене явище для супермаркетів, коли на ціннику біля товару вказана одна ціна, а на касі його пробивають за іншою, більш високою.

Багато покупців цього не помічають, так як не бачать або зовсім не забирають чеки. Хтось виявляє підступ вже вдома, викладаючи з сумки продукти і звіряючи їх з чеком. Але це треба робити відразу ж в магазині. І знайте, що вам зобов’язані повернути гроші, навіть якщо будуть запевняти, що не встигли перебити цінник.

2. Особливо треба бути уважними, коли розплачуєтеся не готівкою, а банківською карткою. Обов’язково перевіряйте, яку суму зняли з рахунку.

3. На ринках ще з радянських часів користуються популярністю такі види обманів, як обрахування та обважування.

4. Намагайтеся не купувати заморожені продукти, їх вагу збільшують за допомогою великої кількості води і добавок, які утримують воду.

5. Часто продукти низької цінової категорії видають за більш дорогі, особливо часто такі фокуси прокручують з рибою.

6. На товар можуть бути підмінені дані про виробника або переоформлені терміни придатності.

Як бачите, каверзи зі сторони торгового бізнесу з кожним днем ростуть, як сніжний ком. Будьте уважні, не давайте себе обманювати!

Кого треба побоюватися?

1. Не довіряйте сліпо зовнішньому вигляду незнайомої людини, зараз купити військову камуфляжну форму не важко, як і зробити будь-яке посвідчення співробітника внутрішніх справ.

Читайте також: Особливо сильна молитва до святої Ірини про захист, яку має прочитати кожен саме сьогодні

2. Не забувайте, що високопрофесійні шахраї завжди дуже привабливі, посміхаються і щиро готові допомогти.

3. Будьте обережні з людиною, яка навмисно намагається здаватися простою.

Пам’ятаєте, як називається перша глава в «Майстрі і Маргариті» Михайла Булгакова? «Ніколи не розмовляйте з невідомими». Так що проявляйте пильність, якщо незнайома людина безпричинно намагається завести з вами розмову або витягнути на контакт.

Народні прикмети 18 травня

Якщо 18 травня йде переривчастий дощ, значить, він ще триватиме три дні.

Якщо в ніч на Ірину зоряне небо, можна вирушати вдень на риболовлю, буде хороший улов.

You cannot copy content of this page