Сьогоні Меркурій переходить в знак Лева: кому пощастить найбільше до 10 серпня

Енергетика Меркурія дуже сильна і пов’язана зі сферою фінансів, з інформаційними потоками, активністю в цілому і спілкуванням з людьми. Все це буде процвітати до 10 серпня включно.

Овен

Овнам Меркурій в найближчі кілька тижнів допоможе налаштуватися на позитивний лад. Цих людей чекає велика удача, оскільки вони зможуть налагодити стосунки з тими, з ким не вдавалося це зробити останні місяці. Меркурій у Леві допоможе зарити сокиру війни з ворогами, а також навчить відрізняти правду від брехні. Овни стануть більш проникливими, що допоможе їм легше просуватися по кар’єрних сходах і заводити правильні знайомства.

Лев

Меркурій допоможе Левам правильно відпочивати. Удача чекає тих, хто буде міняти обстановку, шукати нові захоплення. Енергетика Меркурія благоволить Левам-мандрівникам і Левам-одинакам. Він подарує цим людям величезну мотивацію, дасть багато сил і енергії. З’явиться також творче натхнення, бажання отримувати нові знання. Планета загострить пам’ять Левів і наділить їх потужною енергетикою.

Скорпіон

Скорпіонів Меркурій зробить більш впевненими в собі. Також планета зробить сильнішою їх інтуїцію, поліпшить пам’ять і допоможе знайти стимул для самовдосконалення. На життєвому обрії Скорпіонів можуть виникнути нові можливості. Треба чіплятися за них чіпкою хваткою і не відпускати. Дуже важливо адекватно сприймати критику. До 10 серпня включно Скорпіонам буде дуже везти в усіх сферах життя. Проекти і справи, на які вони покладають великі надії, з лишком окуплять витрачений на них час.

Козеріг

Козероги – типові лідери. У них є багато важливих життєвих навичок, які посилить Меркурій у Леві. Це вдалий час для роботи у великому колективі. Також Козероги зможуть успішно почати нові справи. Виросте і їх харизма з чарівністю. Можна буде без особливих зусиль справити хороше враження практично на будь-яку людину. Самотні Козероги зможуть знайти другу половинку і отримати задоволення від спілкування.

Автор фото – Сергій Майстер